«Контінентал» провів масштабний День поля на Львівщині

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» провела День поля «Як заробити додаткові $100 з гектара: час рахувати». Захід організували спільно з Львівським національним аграрним університетом. Він об’єднав партнерів Компанії, сільськогосподарських виробників, фермерів, представників влади, а також молодь, яка має намір працювати в аграрній сфері.

День поля в такому форматі Компанія проводить уже втретє. Для «Контінентал» ця подія – передусім платформа для спілкування та обміну досвідом, а також чудова нагода зміцнити партнерські відносини.

Генеральний директор «Контінентал» Георг фон Нолкен підкреслив, що проведення таких Днів поля сприяє не тільки підвищенню професійного рівня фахівців Компанії, але й розвитку сільського господарства в Україні загалом.

– Сьогоднішній День поля – це спеціалізований майданчик, де агровиробники можуть спілкуватися й обмінюватися досвідом, розширити свої знання у виробничих питаннях, спільно шукати нестандартні рішення і нові підходи. Наших колег у сільському господарстві ми вважаємо партнерами, і сьогодні ми презентували проєкт “Континент інновацій”, через який маємо намір реалізовувати нашу філософію відкритого партнерства. “Контінентал” готовий ділитися своїми виробничими технологіями та напрацюваннями, проводити спільні дослідження і досліди, – прокоментував Георг фон Нолкен.

День поля «Контінентал Фармерз Груп». Виставка техніки

З презентаціями та доповідями на Дні поля виступили запрошені експерти: доктор сільськогосподарських наук, професор, експерт з рослинництва Володимир Лихочвор, доктор фізико-математичних наук, професор, експерт з метеорології Вазіра Мартазінова, а також спеціальний гість заходу Міхаель Хорш. Відеозаписи виступів найближчим часом буде опубліковано на сторінці «Контінентал» у фейсбуці.

Cпеціальний гість заходу Міхаель Хорш

Нагадаємо, напередодні Дня поля, 7 жовтня, компанія «Контінентал Фармерз Груп» запустила власне картоплесховище, розраховане на одночасне зберігання 16 тис. тонн урожаю, що є одним із найбільших комплексів для зберігання картоплі в Україні.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram