Компанію ТАС Агро очолив новий генеральний директор

Валерій Новіцький, гендиректор ТАС Агро
Днями агрохолдинг ТАС Агро отримав нового генерального директора. Ним став Валерій Новіцький, який довгий час був членом наглядової ради Промислової групи ТАС. Про це повідомила пресслужба компанії.

У компанії ТАС Агро новий керівник здійснюватиме поточне управління агрохолдингом та відповідатиме за реалізацію довгострокових планів. Він має значний досвід управління успішними бізнес-проектами в промисловому та аграрному секторах України.

— Незважаючи на військові дії компанія ТАС Агро залишається стабільним, надійним та прогнозованим партнером на аграрному ринку України. Попри всі складнощі ми успішно налагоджуємо логістичні процеси, завершили жнива ранніх зернових культур, триває обмолот зернобобових, готуємося до посівної та збирання пізньої групи. Завдяки ефективній бізнес-стратегії, прогресивним технологіям у виробництві і професійній роботі нашої команди компанія продовжить розвиватися та інвестувати у перспективні проєкти. Будемо спільно працювати над забезпеченням продовольчої безпеки України, — зазначив новий гендиректор ТАС Агро Валерій Новіцький.

Довідково зазначимо, що ТАС Агро на сьогодні обробляє понад 80 тис. га земель у Чернігівській, Сумській, Київській, Вінницькій, Кіровоградській, Херсонській та Миколаївській областях. Компанія працює в різних сферах сільського господарства (рослинництво, тваринництво, зберігання зернових).

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram