Компанія Väderstad будує новий завод у США

Väderstad, одна з провідних світових компаній у галузі виробництва техніки для обробітку ґрунту та сівби, оголошує про розширення своєї присутності в США, розпочавши будівництво нового сучасного багатофункціонального заводу в Північній Дакоті. Завод введуть в експлуатацію 2023 року.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

У травні 2021 року компанія Väderstad AB придбала компанію AGCO-AMITY JV LLC (AAJV), утворивши Vaderstad Inc., що ввійшла до складу глобальної групи компаній Väderstad. Компанія Vaderstad Inc., яка базується в місті Вапітон, Північна Дакота, розпочала повну інтеграцію техніки Wil-Rich, Wishek і Concord у лінійку продукції Väderstad для обробітку ґрунту та сівби.

Читайте також: Väderstad викупив американського виробника ґрунтообробної техніки

Інтеграція репутації брендів Wil-Rich, Wishek та Concord в групу Väderstad дає змогу компанії продовжити розширення, отримуючи доступ до торгових точок у Сполучених Штатах та можливість приєднатися до виробничої промисловості в США. Водночас компанія успадковує знання та відданість 120 співробітників, 31125 кв. метрів виробничого приміщення, склад запчастин, а також науково-дослідний центр у Вапетоні, Північна Дакота.

Новий завод, площею 4 000 кв. м., розташують поруч із теперішнім виробничим приміщенням і складом запчастин у Вапетоні. На заводі будуть також офісні приміщення для 80 співробітників із повним набором послуг: дві спеціальні навчальні аудиторії, медіатеатр і виставковий зал площею 1000 квадратних метрів для проведення навчання персоналу дилерів і cпеціалістів, зустрічі клієнтів та проведення публічних заходів.

Ми раді поділитися цією захопливою новиною з нашими співробітниками, дилерами, клієнтами та сусідніми спільнотами Вапітон та Брекенрідж. З початком розширення своєї присутності на ринку США, ми продовжуємо забезпечувати цінність нашого бренду для наших дилерів і наших фермерів. У Vaderstad ми твердо віримо в необхідність інвестувати в наших людей та місцеві громади. Цей новий завод створить робоче середовище світового класу для наших нинішніх та майбутніх співробітників, – каже Джейсон Строббе, керівний директор Vaderstad Inc.

Над цим проєктом Vaderstad працюватимуть разом із місцевими компаніями Foss Architecture and Interiors та Comstock Construction, які розташовані в Північній Дакоті та Міннесоті.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram