Väderstad викупив американського виробника ґрунтообробної техніки

Väderstad AB, одна з провідних світових компаній – виробник техніки для обробітку ґрунту та сівби, 26 травня 2021 року оголосила про придбання американської компанії “AGCO-AMITY JV” (AAJV). Компанія AAJV, що виробляє культиватори, дискові борони під брендами Wil-Rich і Wishek та сівалки Concord, увійде до глобальної групи компаній Väderstad під назвою Vaderstad Inc.

Приєднання AAJV до групи Väderstad надасть змогу компанії Väderstad отримати доступ до торгової мережі та виробничих потужностей у США.

– Це придбання відповідає нашим довгостроковим цілям розвитку на ринку Північної Америки. AAJV займає сильні позиції на американському ринку в поєднанні зі широким асортиментом товарів. Це дасть нам можливість розширити спектр товарів у Північній Америці, – розповідає Матс Баверуд, президент та генеральний директор компанії Väderstad.

Компанія AAJV заснована у Північній Дакоті, з 2011 року була у спільній власності компаній AGCO та AMITY. На сьогодні в AAJV – 110 співробітників, виробничий завод площею 30 000 м2, склад деталей та науково-дослідний центр у Вахпетоні. Компанія співпрацює з 270-ма дилерами по всьому світі, більшість з яких – у США.

– Ми розглядаємо це як чудову можливість збільшити свою присутність на ринку США. Наше бачення залишається незмінним: бути провідним світовим партнером фермерів для отримання бездоганних сходів культури. З придбанням AAJV ми бачимо світле майбутнє, – каже Генрік Гілстрінг, віце-президент з розвитку бізнесу та співвласник Väderstad.

AAJV має велику лінійку продуктів для задоволення широкого спектру потреб в обробітку ґрунту та сівби: культиватори, дискові борони, сівалки точного висіву та причіпні пневматичні бункери.

– Це прекрасний день для компанії, спільноти Вахпетон і наших співробітників. Поєднання нашої висококваліфікованої команди та великого досвіду Väderstad дає змогу запропонувати широкий набір агрономічних рішень для фермерів, одночасно досягаючи наших цілей зростання з нашими партнерами-дилерами, – говорить нинішній генеральний директор AAJV, Кіт Уітакер.

Новим керівним директором Väderstad Inc призначено Джейсона Штроббе. Штроббе також займає посаду віцепрезидента з продажів і маркетингу у Північній Америці.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram