Нові модельні ряди розподільників з комп’ютером управління EasySet 2 мають низку переваг, завдяки збільшенню комфорту для користувачів та забезпеченню економії коштів.

Вже сьогодні можна замовити навісні розподільники Amazone модельних рядів ZA-M 02 і ZA-X 03 з комп’ютером управління EasySet 2. Електричний пристрій управління забезпечує постійну норму внесення незалежно від швидкості руху, а також має прості в керуванні функції і комфортні можливості налаштування. Крім того, обидві моделі розподільників представлені в новому дизайні.

Більше точності економія коштів, захист навколишнього середовища

З EasySet 2 Amazone пропонує недороге рішення для автоматичного регулювання норми внесення при змінній швидкості для моделей розподільників ZA-M і вперше також для ZA-X. Тут розмір вихідних отворів за рахунок автоматичного налаштування положення заслінок регулюється таким чином, що норма внесення залишається незмінною. Тому користувачеві не потрібно витримувати постійну швидкість, замість цього він може в залежності від ситуації і структури площ прискорити або сповільнити темп. Для фіксації або передачі сигналу швидкості користувачеві опційно пропонується використання X-датчика (підрахунок імпульсів), сигнального кабелю (передача швидкості трактора) або GPS-антени.

Крім того, перевагою EasySet 2 в поєднанні з електричним керуванням заслінками є також контрольоване регулювання норми внесення для економії коштів і захисту навколишнього середовища. Необхідна норма внесення з точністю до кілограма вводиться в комп’ютер управління, однак її можна змінити просто з кабіни трактора підвищити або знизити під час розподілення добрив з однієї або обох сторін. Це стосується також і режиму розподілу по краю поля, межі і вздовж канав.

Більше комфорту
EasySet 2 працює без навігації по меню. Це означає, що кожна клавіша має просте управління і призначена для певної функції. Так, дозуючі заслінки з однієї або обох сторін можна електрично відкрити або закрити. Завдяки простому введенню заданої норми внесення на терміналі немає потреби виходити з кабіни трактора і вручну налаштовувати на шкалі із зворотного боку машини. Для цього потрібен лише роз’єм живлення 12В для комп’ютера управління.

Ще однією особливістю є інтегрований лічильник гектарів, за допомогою якого продуктивність машини завжди перебуває в полі зору користувача. Нова система управління машиною включає також особливо комфортну функцію напівавтоматичного калібрування норми внесення і видалення залишків.

Нові опції
Після оновлення відомі моделі навісних обприскувачів ZA-X і ZA-M за опціями наближаються до моделей ZA-V і ZA-TS і формують єдине «сімейство ZA».

Базові моделі залишаються при цьому в своєму спектрі ширини захвату й обсягу бункера. Так, новий компактний навісний розподільник ZA-X 03 пропонується з шириною захвату від 10 м до 18 м і об’ємом бункера від 500 л до 1400 л. Опційні насадки на бункер дозволяють збільшувати обсяг до 1750 л. Модельний ряд ZA-M 02 пропонує гнучку ширину захвату від 10 до 36 м і обсяг бункера від 1000 л до 1500 л, який, залежно від розміру господарства, можна збільшити до 3 000 л за рахунок насадок з вузькими або широкими завантажувальними отворами.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram