Компанія Trimble представила нові дисплеї GFX для точного землеробства

Компанія Trimble представила нові дисплеї GFX-1260™ і GFX-1060™. Це швидкі, потужні та взаємопов’язані рішення, які дають аграріям інструменти та можливості для використання наступного покоління технологій точного землеробства в повсякденній роботі.

Нові дисплеї GFX-1260 і GFX-1060 прості та зручні у використанні. Завдяки інтерфейсу Precision-IQ™ їх можна швидко встановити та перенести з одного транспортного засобу на інший. Це усуває необхідність у додаткових дисплеях на різних транспортних засобах. Інновація також забезпечує максимальну сумісність та функціональну універсальність відповідно до оперативних або сезонних потреб кожного аграрія. Це також означає скорочення часу навчання операторів.

У компанії зазначили, що міцна конструкція дисплеїв GFX здатна витримати практично будь-які погодні та польові умови. Завдяки підвищеній надійності нові дисплеї працюють тоді, коли працюють аграрії — вдень і вночі.

В асортименті дисплеїв GFX можна вибрати оптимальний для конкретного господарства. Дисплеї можна комбінувати і підбирати відповідно до будь-якого робочого процесу. Вони добре сумісні з транспортними засобами та різноманітним причіпним обладнанням.

Завдяки довготривалій модульній технології ці дисплеї допомагають господарствам легко розвиватися, спрощуючи оновлення точних технологій та забезпечуючи захист майбутнього за допомогою простих у використанні рішень і компонентів, що масштабуються в міру необхідності, — зазначили у Trimble Agriculture.

Дисплеї GFX-1260 і GFX-1060 на базі Android™ обробляють дані більш ніж удвічі швидше, як порівняти з дисплеями попередніх поколінь. Вони полегшують найскладніші робочі процеси в сільському господарстві, підвищують точність і ефективність усіх операцій. Завдяки більшій потужності, швидкості і надійності, ці дисплеї дають змогу легко встановлювати і налаштовувати все обладнання на операції за допомогою польового застосунку Precision-IQ від Trimble.

У сукупності ці функції дають змогу економити час, підвищувати продуктивність і максимізувати прибуток. Крім того, аграрії та оператори можуть швидко та легко обмінюватися даними в межах господарства, що полегшує їхнє повсякденне життя і позитивно позначається на підсумкових показниках.

Ці дисплеї нового покоління пропонують аграріям поліпшену продуктивність, щоб наші рішення для точного землеробства працювали так само інтенсивно, як і вони самі, сказав Джим Чемберс, старший віцепрезидент і генеральний менеджер Trimble Agriculture. Ці два поліпшених дисплеї GFX дають аграріям можливість ухвалювати більш точні рішення, засновані на даних, забезпечуючи позитивну економію трудових годин, пального, виробничих витрат, надлишкового внесення добрив і багато чого іншого.

Дисплеї GFX-1260 і GFX-1060 сумісні з навігаційними контролерами NAV-500™ і NAV-900, що підвищує інвестиційну цінність без додаткових робіт. У парі з NAV-900 аграрії тепер отримують сантиметрову точність, оскільки перший рік провідного сервісу корекції CenterPoint® RTX від Trimble включено у вартість покупки. Доступ до високоточних сигналів корекції 2,5 см (1 дюйм) зумовлює простий спосіб переконатися в надійності, повторюваності навігаційних ліній, а також зменшенні кількості перекриттів та пропусків, що позитивно позначається на підсумковому прибутку кожного агровиробника.

Дисплей GFX-1060 від Trimble це 10-дюймовий (25,6 см) дисплей на базі Precision-IQ із швидшим процесором, збільшеною оперативною та фізичною пам’яттю, оновленою ОС Android, та оновленими можливостями Wi-Fi та Bluetooth®. Також у дисплеї GFX-1060 додані співпроцесори для гарантування безпеки, входи для двох зовнішніх камер та додаткові можливості під’єднання керування причіпним обладнанням.

Дисплей GFX-1260 забезпечує ті ж оновлення в 12-дюймовому (30,7 см) форматі. Він доповнює сімейство дисплеїв GFX завдяки великому розміру екрана та можливості під’єднання навігаційного контролера. Це робить його чудовим варіантом для аграріїв, які бажають перейти від дисплея середнього рівня до дисплея високого класу. А також для тих, хто віддає перевагу більшому екрану та має підвищені операційні вимоги.

Як і всі технології Trimble, дисплеї сімейства GFX супроводжуються навчанням і підтримкою від офіційних дилерів Trimble. Обидва дисплеї вже доступні для замовлення в дилерській мережі Trimble.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram