Corteva Agriscience долучилася до всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги»

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience долучилася до всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги». Про це повідомила пресслужба компанії.

Ініціатива спрямована на ефективне використання місцевими громадами доступних земельних ділянок і наявних ресурсів на вирощування родинами харчових продуктів. Долучившись до неї, Corteva прагне допомогти постраждалим від російської агресії українцям забезпечити продовольчу безпеку.

NB: Історично «садами перемоги» називали сади та городи у приватних садибах і громадських парках у США, Великій Британії, Канаді, Австралії під час Першої та Другої світових воєн, які закладали для покращення забезпечення продовольством та підтримки морального духу.

У рамках ініціативи допомогу вже отримали 13 громад Чернігівської, Сумської та Черкаської областей. В кожній з них проживає від півтори до десяти тисяч людей,включно з внутрішньо переміщеними особами. Серед закупленого за рахунок Corteva обладнання — сушарки, дегідратори, морозильні камери, автоклави й обладнання для консервування.

— Corteva завжди багато зусиль приділяла захисту продовольчої безпеки в усьому світі. Зараз ми розуміємо, що Україна потребує особливої допомоги в цьому напрямку, і тому робимо все залежне від нас, підтверджуючи своє призначення збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь, — зазначила менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі Анна Бабіч. — З початком війни чимало українських громад відчули проблеми з забезпеченням продовольством через руйнацію продовольчих ланцюжків. Ми не могли залишитися осторонь і підтримали такий важливий проєкт.

Голова Буцької громади Сергій Залізняк зазначив, що допомога такої великої компанії як Corteva — це важливий та необхідний внесок. Завдяки проєкту, врожай “Садів Перемоги” його громади тепер законсервований і чекатиме зими.

— Завдяки отриманим автоклавам і сушкам для овочів урожай нашої громади годуватиме наших мешканців протягом усієї зими. Ба більше, значну частину врожаю ми вже відклали на потреби нашої армії, — розповіла очільниця Новгород-Сіверської громади Чернігівщини Людмила Ткаченко.

Додамо, що в умовах повномасштабної війни Corteva всебічно підтримує Україну і однією з перших міжнародних компаній-постачальників насіння та ЗЗР ухвалила рішення вийти з російського ринку.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram