Впродовж лютого компанія «ТАС Агро» планує розпочати проведення весняно-польових робіт. За традицією першими відкриють новий сільськогосподарський сезон підрозділи Південного кластеру агрохолдингу. На сьогодні аграрії завершують комплексну підготовку до старту: ремонтують техніку, закуповують ТМЦ, навчають персонал.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Ремонтні роботи сільськогосподарської техніки проводяться у всіх кластерах компанії. Графік ремонтних робіт організовано таким чином, щоб в першу чергу підготовити техніку, яка буде залучена на весняно-польових роботах. Станом на 1 лютого понад 80% обладнання готове до старту сезону. Основний обсяг добрив і паливно-мастильних матеріалів необхідний для проведення планових технологічних операцій завезено на склади підприємств. Із середини лютого заплановано приступити до внесення азотних добрив. Водночас із початком весняно-польових робіт компанія буде оновлювати парк сільськогосподарської техніки, закупивши ґрунтообробне обладнання і обприскувач, зазначив Віктор Белкот, директор з виробництва ТОВ «ТАС Агро».

Попри усі труднощі 2020 року, суттєвих ускладнень під час підготовки до весняно-польових робіт не виникає. Погодні умови сприяють проведенню низки робіт пов’язаних із підготовчим процесом, зазначають у пресслужбі.

Озимі культури перебувають в  хорошому стані. Кількість опадів впродовж осінньо-зимового періоду значно більша у порівнянні із минулим роком. А це є важливим фундаментом у формуванні майбутньої урожайності польових культур,  підсумував Віктор Белкот.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram