21 жовтня 2021 року у місті Ладижин, що на Вінниччині, відбулося офіційне відкриття 4-ї виробничої лінії на заводі компанії БТУ-ЦЕНТР, одного із 25% найбільших виробників біопрепаратів у світі. Це дасть змогу збільшити виробничі потужності та оперативно реагувати на потреби у мікробних препаратах агровиробників з України, Європи, Азії та усього світу.

Завод компанії це високотехнологічне виробництво, оснащене останніми технічними новинками в галузі біотехнологій від найкращих вітчизняних та європейських виробників. Після автоматизації та запуску 4-ї лінії ферментації виробничі можливості зросли в декілька раз. Цікаво, що за 1 ферментацію на цій лінії (у середньому це 36-72 години) компанія отримує понад 45 м3 біопрепаратів.

NB: Загалом же за рік завод може виготовляти у середньому 10000 т готової продукції.

Будівництво заводу у місті Ладижин розпочалося ще у 2011 році, а з 2017 тривають роботи над 4-ю виробничою лінією.

З 2017 року триває переоснащення та автоматизація виробничих процесів на заводі. І наш колектив ніколи не припиняє вдосконалювати завод, щоб отримати максимальну автономність та незалежність. Це дозволить оперативно реагувати на потреби ринку та безперебійно забезпечувати найкращими мікробними препаратами українських аграріїв незалежно від будь-яких зовнішніх чинників. Адже технологічний процес виробництва біопрепаратів вимагає чітких дій як співробітників, так і обладнання, яке має працювати як годинник, додав директор виробництва БТУ-ЦЕНТР і співзасновник компанії Віктор Васильович Болоховський.

Впродовж останнього року активно проводили випробування, відпрацьовували технічні вимоги та налагоджували усі процеси до досконалості.

Біопрепарати — це ефективні, хоч і складні продукти, які вимагають розумного застосування та індивідуального підходу. Це ж стосується і процесу їх виробництва. Щоб отримати високоякісний продукт ми в компанії БТУ-ЦЕНТР приділяємо максимум зусиль дотриманню усіх технологічних вимог та обираємо лише найкраще обладнання від світових виробників,  зазначив генеральний директор групи компаній БТУ-ЦЕНТР, канд. с.-г. наук Владислав Болоховський.

Урочисте відкриття було приурочене святкуванню 70 ювілею Валентини Болоховської, однієї із засновниць та директорки з перспективи та розвитку компанії БТУ-ЦЕНТР. До заводу завітали партнери, представники профільних організацій, колеги та друзі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram