Amazone пропонує новий диск X-Cutter для дуже поверхневого обробітку ґрунту

Диск X-Cutter Аmazone пропонує як опцію для нових замовлень або для дооснащення різних моделей компактних дискових борін Catros + і CatrosXL
Amazone розширює можливості вибору інструментів для компактної дискової борони Catros і представляє новий диск X-Cutter. Спеціальний диск із хвилястим профілем призначений для дуже поверхневого обробітку ґрунту. Особлива форма диска забезпечує суцільний, інтенсивний зріз та інтенсивне поверхневе перемішування рослинних решток для прискорення мінералізації. Це створює оптимальні умови для наступної культури.

Дуже поверхневий обробіток ґрунту відіграє все більшу роль при дбайливому використанні ґрунтової вологи. Особливо в спекотні та посушливі літні періоди неглибокий обробіток сприяє суттєвому зниженню випаровування цінної ґрунтової вологи. Значно зменшується перемішування ґрунту, як порівняти з іншими дисками, що виконують суцільний обробіток на більшій глибині.

До того ж, зростають вимоги щодо здоров’я поля. Після збирання врожаю потрібно проводити поверхневий обробіток ґрунту, щоб падалиця зернових, ріпаку, насіння бур’янів не потрапляли глибоко. Так створюються дуже хороші умови для проростання насіння. З другим обробітком небажані рослини механічно знищують для формування чистого поля під наступні культури.

На високих посівах проміжних культур диск X-Cutter також забезпечує суцільний зріз.

Диск X-Cutter виконує суцільний обробіток на невеликій глибині завдяки спеціальному хвилястому профілю

NB: Новий диск X-Cutter має діаметр 480 мм і оптимально працює на глибині від 2 до 8 см. Завдяки спеціальному хвилястому профілю диски вже на дуже малій глибині забезпечують суцільний обробіток по всій ширині захоплення. Оптимальне подрібнення на невеликій глибині в поєднанні з активними мікроорганізмами на поверхні ґрунту сприяє швидкій мінералізації в посівах проміжних культур.

Диск X-Cutter вирізняється також легкістю ходу. Новий спеціальний інструмент Аmazone пропонує як опцію для нових замовлень або для дооснащення різних моделей компактних дискових борін Catros + і CatrosXL.

У поєднанні з переднім ножовим котком диск X-Cutter створює багатовимірну картину зрізу для максимального подрібнення великої кількості органічної маси

Amazone вводить у програму також новий передній ножовий коток. Комбінація Catros із дисками X-Cutter і ножового котка дає змогу досягти навіть багатовимірної картини зрізу та підвищити інтенсивність подрібнення стерні, соломи і проміжних культур у поздовжньому і поперечному напрямку. Це стимулює процес мінералізації і знижує ймовірність поширення хвороб на наступні культури.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram