26 травня відбулося урочисте відкриття навчально-наукової лабораторії з точного землеробства на механіко-технологічному факультеті НУБіП.

Компанія «Амазоне-Україна» є одним з флагманів сучасного землеробства. І не лише тому, що постачає на український ринок інноваційну техніку та обладнання для аграріїв, а й тому, що сприяє комплексному впровадженню новітніх технологій в аграрний сектор України.

Так, у співпраці з керівництвом НУБіПу, гендиректор ДП «Амазоне-Україна» Дмитро Давиденко прийняв рішення створити нову навчально-наукову лабораторію з точного землеробства на базі механіко-технологічного факультету.

Лабораторія буде оснащена сучасними навчальними стендами та обладнанням, а для більшої наочності та практичності поряд створили навчально-демонстраційний майданчик зі зразками сучасної техніки.

З кожним роком цифрові смарт-технології все виразніше визначають напрям розвитку агробізнесу. Без ґрунтовних знань та вивчення сучасних цифрових технологій ефективне використання цих технологій неможливе. Ми вдячні пану Дмитру Давиденку та усім співробітникам компанії “Амазоне-Україна” за плідну співпрацю та дієву допомогу у підвищенні якості освітнього процесу підготовки сучасних агроінженерів, сказав декан механіко-технологічного факультету НУБіПу Вячеслав Братішко.

У ДП «Амазоне-Україна» впевнені, що  ґрунтовні фахові знання це основа ефективної роботи, в тому числі й з цифровими технологіями. Без оперативного інтегрування цифрових систем в освітній процес якісна та ефективна робота в агросекторі сьогодні неможлива, тому компанія планує і надалі співпрацювати з Університетом, і вектори співробітництва вже окреслені.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram