Читайте: На випередження: рейдери діють через Антирейдерську комісію

Скаргу задовольнили і почалось…

Нагадаємо коротко суть справи: колишній власник СТОВ «Колос» звернувся із проханням до Антирейдерської комісії скасувати реєстрацію права власності від 2014 року, з метою повернення йому у власність господарство. Підставою такого скасування має стати те, що «він ніби то не знав, що продав це підприємство». Зі слів дійсних власників СТОВ «Колос», колишній керівник з 2014 року неодноразово купував та продавав корпоративні права цього товариства від імені свого фермерського господарства, при цьому бувши директором СТОВ «Колос». Всі підписи посвідчені нотаріально.

Отож, перед новим роком його скаргу було задоволено. І тут починається найцікавіше: нотаріус Нотар О.І. виключає з реєстру Ухвалу суду про заборону вчинення дій реєстраторами, посилаючись на не існуючу Ухвалу апеляційного суду Київської області від 06.12.17. Виходить, що апеляційного оскарження та ухвали суду не було, хоча наявне письмове підтвердження з Апеляційного суду та районного суду, повідомляють у ВАР.

Як за день охоронна фірма стала агрохолдингом

А вже наступного дня цей же нотаріус вносить зміни у реєстр, якими виключає фактичних власників та директора, а власником та директором стає пан Ружанський (скаржник). І ще впродовж кількох днів вже інший реєстратор КП Великодимерської селищої ради «Комунальна служб реєстрації речових прав» проводить реєстрацію змін, а саме змінено засновника та директора підприємства.

— Остання важлива інформація у цій справі: 26 грудня 2017 року державний реєстратор КП «Добробут» Литвинівської сільської ради провела реєстраційну дію зі зміни засновників СТОВ «Колос», яким став ТОВ «Агрохолдинг Легіон», що за тиждень до події змінив найменування з ТОВ «Охоронна Фірма Легіон» і займався приватною охоронною службою, — повідомили у Всеукраїнській аграрній раді.