Комбайн New Holland TX5.90 отримав нагороду «Машина року» на виставці Agrishow 2022

Комбайн New Holland TX5.90
New Holland мав величезний успіх на виставці Agrishow 2022 у Бразилії – завдяки вражаючому стенду, де компанія представила комбайн CR Intellisense™ і перший у світі серійний трактор на метані, свої передові рішення у просторі цифрового фермерства та продемонструвала повну лінійку продуктів і послуг. Комбайн TX5.90 отримав престижну нагороду «Машина року».

Компанія New Holland Agriculture продемонструвала свої найсучасніші рішення для збирання врожаю та цифрового сільського господарства на вражаючому стенді площею 6500 м2 на Agrishow 2022 – найбільшій сільськогосподарській виставці Латинської Америки, у Бразилії.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

New Holland T6 Methane Power – перший у світі серійний метановий трактор

Серед яскравих моментів на стенді був представлений новий комбайн CR Intellisense™ з інноваційними технологіями автоматизації та штучного інтелекту, а також Digital Farming Space – простір цифрового фермерства, та T6 Methane Power, перший у світі серійний метановий трактор. Компанія New Holland також випустила новий T5.110S, один із найкомпактніших і потужних тракторів у своїй категорії, розроблений для довгих днів роботи в полі.

New Holland T6 Methane Power – перший у світі серійний метановий трактор

Читайте також: Трактори New Holland на біогазі вже доступні європейським фермерам

Успішна участь New Holland у виставці Agrishow 2022 завершилася престижним званням «Машина року», яке технічне журі присудило комбайну TX5.90. Випущений у 2020 році в Бразилії, TX5.90 є продовженням спадщини культової лінійки комбайнів TC, відомої своєю надійністю та ефективністю.

Комбайн New Holland TX5.90

Простір цифрового фермерства

У центрі стенду Digital Farming Space продемонстрував найсучасніші рішення New Holland, розроблені для надання аграріям машинних та агрономічних даних, необхідних для ухвалення зважених рішень та оптимізації діяльності. Відвідувачі виставки моли можливість отримати уявлення про те, як Control Room (Центр управління) дистанційно контролює сільськогосподарську техніку в полі, передбачаючи можливі проблеми, щоб їх можна було вирішувати проактивно, допомагаючи максимально збільшити час роботи машини та її ефективність.

Також були представлені рішення New Holland для управління фермою, телематичні та навчальні портали MYPLMCONNECT і MYNEWHOLLAND. Ці рішення дають змогу аграріям контролювати свій парк, обробляти агрономічні дані, оптимізувати використання ресурсів і ефективно управляти сільськогосподарською роботою. Завершили експозицію продукти AGXTEND – екосистема інноваційних рішень, присвячених точному землеробству, які працюють у полі для покращення підготовки ґрунту, оптимізації сівби та захисту посівів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram