У Міністерстві аграрної політики і продовольства України повідомили про випадки фішингових атак щодо аграрних компаній. Як виглядає такий лист, видно на цьому фото:

Як повідомляють на сайті Мінагрополітики, невідомі хакери, використовуючи підроблену поштову адресу info@minagro.com.ua, від імені відомства розсилають потенційним жертвам листи з темою «Отримайте дотацію в рамках державної підтримки сільського господарства».У листі йдеться, що відповідний суб’єкт господарювання відібраний як потенційний кандидат на отримання дотації. Для цього шахраї пропонують завантажити і заповнити анкету за посиланням. Само собою, посилання веде на файл невідомого походження, явно що містить шкідливий код, тобто, вірус.

У Мінагрополітики підкреслюють, що не робили таких розсилок і закликають компанії відразу видаляти подібні підозрілі листи. Прес-служба нагадує, що офіційною електронною адресою міністерства є info@minagro.gov.ua і news@minagro.gov.ua, а інформація про програми держпідтримки публікується на офіційному сайті.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram