Після масштабних випробувань на відповідність автоматичний блок управління iQblue connect пройшов сертифікацію незалежною організацією Agricultural Industry Electronics Foundation (AEF) для застосування з системою TIM (Tractor Implement Management).

Таким чином, LEMKEN є першим виробником, який отримав цей сертифікат для управління навісними знаряддями. Інтелектуальний комплект пропонує унікальну можливість скористатися перевагами управління системою TIM (Tractor Implement Management) для розумного обробітку ґрунту. Власне, на минулій виставці Agritechnica це рішення вже принесло компанії срібну медаль.

NB: Приєднаний до інтерфейсу ISOBUS трактора модуль iQblue connect забезпечує обмін даними між трактором і знаряддями. Таким чином навісне обладнання отримує можливість автоматично керувати певними функціями трактора, наприклад, швидкістю руху або гідророзподільниками.

Як це працює на практиці? Гнучке в застосуванні рішення для дооснащення автоматизує вже наявні ґрунтообробні знаряддя.Фермеру потрібен лише модуль iQblue connect, який може використовуватися з різними знаряддями. Він підключається до трактора через інтерфейс ISOBUS, підтримує як GPS, так і мобільний інтернет для обміну даними, наприклад, з системою управління сільгосппідприємством. При цьому система автоматично налаштовується на кожне підключене знаряддя, істотно полегшуючи тим самим роботу користувачеві.

Для плугів на першому етапі LEMKEN надає можливість регулювання ширини захвату з керуванням по GPS. iQblue connect передає GPS-координати й дані про поточну ширину захвату плуга на TIM, дозволяючи гідравлічному блоку управління трактора автоматично управляти циліндром, що відповідає за регулювання робочої ширини плуга. Це дає можливість виконувати оранку по постійно ідеально прямій борозні, а також з орієнтацією на цільову борозну, що в рази підвищує ефективність на клиноподібних ділянках.

На напівнавісних культиваторах можна використовувати датчик для реєстрації робочої глибини. Для цього iQblue connect визначає специфічну для ділянки задану робочу глибину по цифровій карті, а TIM за допомогою гідравліки трактора коригує відповідним чином робочу глибину секції зубів і вирівнює проникнення робочих органів залежно від зміни властивостей ґрунту.

До речі, система iQblue connect сумісна зі знаряддями інших виробників і надійде в продаж з жовтня 2021 року.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram