Французький національний союз сільськогосподарських кооперативів InVivo Group 3 травня 2021 року оголосив про підписання угоди про придбання сімейної агропродовольчої групи Soufflet Group.

Підписання угоди між двома сторонами завершує ексклюзивні переговори, розпочаті в січні минулого року. Суму угоди не розголошують, проте, за даними Reuters, покупка обійшлася InVivo в € 2,3 млрд.

NB: Об’єднання двох французьких груп міжнародного рівня створить опору французького продовольчого суверенітету, йдеться в повідомленні.

З придбанням Soufflet Group InVivo доповнює та розвиває свої навики, інноваційну та науково-дослідну діяльність з метою розширення своїх стійких ланцюгів поставок від поля до споживача демонструючи багатство французького сільського господарства шляхом продовження бренду Soufflet та його досягнень. Новий суб’єкт господарювання також матиме кращі можливості для боротьби з посиленою європейською та міжнародною конкуренцією у різних напрямах бізнесу, а також для забезпечення стійких рішень для сільського господарства Франції та всіх партнерів французького сектору аграрного бізнесу.

Нове об’єднання продовжуватиме стратегію InVivo Group, яка базується на трьох цілях: стати еталоном в інноваційних сільськогосподарських рішеннях, інвестувати в галузі сільського господарства та продовольства майбутнього, а також сприяти економічному зростанню та розвитку французького сільського господарства й агробізнесу в усьому світі. InVivo має намір активізувати експорт сільськогосподарської продукції, що залишається важливим важелем для торгового балансу Франції у світовому аграрному секторі, де домінують іноземні гравці.

Процес придбання може бути завершений до кінця 2021 року, після схвалення органів з питань конкуренції.

Довідково:

Про InVivo Group. InVivo Group провідна національна французька сільськогосподарська кооперативна група, яка об’єднує 192 кооперативи. InVivo організована навколо чотирьох ключових напрямів діяльності: сільське господарство, садові центри та роздрібна торгівля продуктами харчування, вино та торгівля зерном, і має у своїй структурі організацію, що спеціалізується на інноваціях – InVivo Digital Factory. У групі InVivo працюють 5873 співробітники з 19 країн. Доходи за 2019–2020 рр. склали 5,1 млрд євро.

Про Soufflet Group. Soufflet це сімейна група в галузі харчових продуктів і сільського господарства міжнародного масштабу. Вона працює у секторах ячменю, пшениці, рису та бобових культур і забезпечує підтримку виноградарів. Це найбільша сімейна група-покупець зерна в Європі, також працює на міжнародних ринках зернових через свою торгову філію Soufflet Négoce.

Це головний оператор ячменю на світовому солодовому ринку в Європі, Азії та Південній Америці. Один із найбільших постачальників пшениці в Європі та фахівець у розробці індивідуальних інгредієнтів. Soufflet є важливим виробником хлібобулочних виробів у Франції та Португалії та активно працює у секторі швидкого харчування. У Soufflet Group працює 6851 осіб у 19 країнах. Доходи за 2019-2020 рр. склали 4,9 млрд євро.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram