Під новий сезон 2021 року компанія GRIMME оснастила чотирирядний самохідний картоплезбиральний комбайн VENTOR 415 додатковим практичним обладнанням.

Для роботи із жорстким та довгим картоплинням

Комбайн VENTOR 4150 може бути опційно оснащений обладнанням для зрізання бадилля HT 400, яке спеціально призначене для надзвичайно великої кількості довгого, жорсткого картоплиння. Крім високої пропускної здатності, застосування цього обладнання перед копанням картоплі дозволяє зменшити втрати врожаю на транспортері великого бадилля.

Картоплиння розподіляється на ділянки поля, де вже зібраний урожай, за допомогою відвідного транспортера та інтегрованого розподільника бадилля. Регулювання глибини здійснюється автоматично за допомогою копіювальних полозків за допомогою пульта управління в кабіні. Для транспортування по дорогах HT 400 складається за допомогою гідравліки і розміщується над копачкою.

Зменшення налипання ґрунту
Для важких ґрунтів можуть використовуватися поліуретанові лопатки на лемеші, які, по-перше, мають надзвичайно високу зносостійкість, а по-друге, знижують до мінімуму налипання ґрунту.

Додатковий захист від каміння на лопатоподібних лемешах
Разом зі зрізними болтами на лопатоподібних лемешах та на кронштейні лемеха, стійки лемеша можуть бути оснащені додатковим зрізним болтом для захисту від перевантаження. Різна необхідна сила зрізу може регулюватися за допомогою зміни положення болтів у трьох отворах.


Speedtronic-Web
За допомогою опціональної системи Speedtronic-Web автоматично налаштовує швидкості просіюючих транспортерів, включаючи транспортер великого бадилля, в залежності від швидкості руху. Система забезпечує значне полегшення роботи водія і максимально дбайливе поводження з продуктом.

Автоматичне очищення сепаруючих пристроїв
За допомогою функції Turbo Clean полегшується очищення певних транспортерів і сепаруючих пристроїв. Для цього приводи транспортерів і сепаруючих пристроїв запускаються послідовно з максимальною швидкістю, за рахунок чого досягається самоочищення. Система Turbo Clean може бути активована вручну натисканням на кнопку або автоматично в кінці поля.

Самохідний комбайн на суперощадних шинах
VENTOR 4150 може бути опціонально оснащений великогабаритними шинами MICHELIN CEREXBIB 2 з розмірами VF 900/60 R38. Завдяки технології MICHELIN UltraFlex можливий рух з цими шинами з більш низьким тиском повітря, внаслідок чого значно підвищується опорна поверхня для оптимального грунтозбереження і надійної експлуатації.

Швидке розвантаження бункера
Привід розвантажувального транспортера бункера був модифікований таким чином, що в результаті цього час розвантаження бункера об’ємом 15 т скоротилося з 90 до 60 секунд.

Цифровий облік кількості врожаю
З метою документування кількості зібраного врожаю VENTOR 4150 може бути обладнаний інтегрованою системою відображення кількості врожаю. На підставі цих даних можливе складання карти поля з відображенням диференційованих ділянок з зонами високої і низької врожайності. За допомогою системи Farm Management Information System (FMIS) на підставі карти поля з відображенням ділянок різної врожайності можливе складання спеціальної карти поля для обробки конкретних ділянок з використанням точної кількості необхідних добрив, засобів захисту рослин та садивного матеріалу. Всі виміряні значення можуть бути збережені у форматі ISO-XML і передані за допомогою USB-носія або універсальної, незалежної від виробника техніки платформи обміну даними “agrirouter”.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram