Саме такої домовленості досягли у перемовинах Вінсент Ордоннью, виконавчий директор «Orbis Asset Management» та Юрій Оцабрик, генеральний директор  групи компаній «Імперія-Агро».

Залучені інвестиції планують скерувати на розширення пакету кредитування сільськогосподарських підприємств, клієнтів «Імперія-Агро» в Україні. Досягнуті домовленості наберуть чинності після отримання усіх необхідних корпоративних та державних погоджень та підписання остаточних транcакційних договорів.

Юрій Оцабрик

— У сучасних  умовах українського ринку наявність фінансування для фермерів є вирішальною, особливо на фоні низької доступності та подорожчання вартості банківського кредитування, а також в умовах дефіциту коштів у сільгоспвиробників внаслідок низьких врожаїв попереднього року. У наступні роки ми разом з «Орбіс Ессет Менеджмент»  маємо наміри створити національного лідера у сфері кредитування та фінансових сервісів для малого та середнього фермера в Україні, —  прокоментував Юрій Оцабрик, засновник та генеральний директор компанії  «Імперія-Агро».