Група «ТАС» Сергія Тігіпка cтала акціонеркою провідної австрійської компанії-розробниці інноваційних вантажних вагонів

Редакція GrowHow.in.ua   2023-02-16
Група «ТАС» стала партнеркою відомої міжнародної сталеливарної компанії Voestalpine (зі штаб-квартирою в Австрії) та вантажного підрозділу Австрійської федеральної залізниці (компанія OBB RailСargo Group). Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

«ТАС» увійшла до складу акціонерів компанії TransAnt GmbH (Австрія), яка є розробником інноваційних вантажних вагонів нового покоління. Відомості щодо набуття групою більше 40% акцій компанії внесено до Торгівельного реєстру Австрії 15 лютого 2023 року.

— Ми вийшли на нову, доволі потужну, модель міжнародного партнерства у сфері вагонобудування. Це відкриває перед нами нові перспективи та можливості для зростання, — зазначив акціонер нрупи «ТАС» Сергій Тігіпко. — Поставивши перед собою амбітні плани щодо інтеграції на європейські ринки, група «ТАС» пріоритетним завданням вбачає насамперед посилення економічного потенціалу своїх підприємств в Україні. У цьому контексті реалізація українсько-австрійського проєкту є надзвичайно важливим чинником. Він надасть українському виробнику потужну синергію для подальшого розвитку, підвищення ефективності виробництва і зростання експортного потенціалу країни.

Локалізуючи виробництво в Україні на майданчику «Дніпровагонмашу», «ТАС» створює програму додаткових робочих місць і запускає виробництво сучасних моделей вантажних вагонів. У компанії зазначили, що вони відповідатимуть міжнародним стандартам та високим вимогам європейських залізничних перевізників.

NB: Напередодні Група «ТАС» розпочала на Дніпровагонмаші масштабну багатомільйонну інвестиційну програму, спрямовану на модернізацію виробництва.

За словами директора ПрАТ «Дніпровагонмаш» Андрія Саніна, запитів на нові типи вантажних вагонів у портфелі виробничих замовлень є достатньо. У лютому в Кам’янському на заводі «Дніпровагонмаш», який входить до складу Групи «ТАС», розпочато виробництво основних компонентів для вагонів модульного типу за європейськими стандартами.

      

У Групі «ТАС» наголосили, що спільний українсько-австрійський проєкт є важливим кроком для створення нових стандартів роботи на ринку вагонобудування і вантажних перевезень й запорукою успішного виходу українського виробника на ринки ЄС. На об’єднання досвідів компаній з широкими логістичними можливостями Австрійської федеральної залізниці покладають не лише нові бізнес-горизонти, а й вбачають у ньому потужний імпульс для посилення конкуренції на ринку, подальшого розвитку українського машинобудування і зміцнення економічних міждержавних зв’язків.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram