Переробники свинини очікують пожвавлення ринку на початку весни

Редакція GrowHow.in.ua   2023-02-16
У середині лютого ціни закупівлі свиней забійних кондицій продовжили знижуватись. Як повідомив GrowHow аналітичний відділ Асоціації «Свинарі України», це відбувається під впливом сезонних чинників.  

Середньоринкова ціна цього тижня здебільшого становила 65 грн/кг. Це на 3% менше, аніж тижнем раніше. Цьоготижневий ціновий коридор становив 63,5-66 грн/кг. Подекуди були й нижчі цінові пропозиції ― 61-62 грн/кг, проте виключно при закупівлі тварин важчої кондиції ― від 130 кг та вище.

― Як і тижнем раніше, представники м’ясопереробної галузі відзначають низьку торгівельну активність та посилення конкурентної боротьби між постачальниками охолодженої свинини. Водночас, переробники констатують, що перебіг реалізації цілком відповідає сезонним тенденціям, тож і ринкове пожвавлення очікують за традиційним графіком ― на початку весни, ― розповіли “Свинарі України”.

За словами виробників свинини, попри скарги на кінцеву реалізацію, попит на тварин забійних кондицій є досить сталим, а реалізація товарних партій відбувається планово.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram