Господарство на Київщині почало працювати штригельною бороною STRIEGEL

Технологічну лінійку техніки одного з господарств на Київщині посилено штригельною бороною STRIEGEL PN9000 від компанії BEDNAR.

Підприємство має в обробітку приблизно 1000 га, на яких вирощують пшеницю, кукурудзу, соняшник, гречку, сою та інші культури. Після збирання зернових культур влітку постає питання рівномірного розподілення рослинних решток, закриття вологи та провокації росту падалиці. Саме такий вид сільгосптехніки як штригельні борони є ефективним, високопродуктивним та економічно доцільним рішенням для таких завдань. Знаряддя працюють на достатньо високій швидкості, в середньому 15 км/год, і мають невелику витрату пального – орієнтовно 3 л/га.

У господарстві також планують працювати агрегатом навесні. Штригельні борони також можна використовувати для легкого весняного обробітку ґрунту та порушення ґрунтової кірки. Ба більше, ці знаряддя можна використовувати для посіву сидератів. Для цього їх оснащують додатковим висівним апаратом ALFA-DRILL об’ємом 400 або 800 л.

Модель STRIEGEL PN9000 має робочу ширину 9 м. У господарстві агрегат працює з трактором John Deere 8400. Загалом же рекомендована потужність для цієї моделі становить 180-220 к.с.

Робочий діапазон глибини – від 0 до 4 см. Глибину можна легко встановити гідравлічно з кабіни трактора. Робоча секція агрегата має п’ять рядів зубів розміром 700х16 мм. Зверніть увагу на особливість STRIEGEL – робочий кут двох задніх рядів агрегата можна регулювати механічно і повністю незалежно від кута перших трьох рядів.

STRIEGEL PN9000 у господарстві оснащений дисками TURBO, що гарно подрібнюють рослинні рештки. Також BEDNAR пропонує дві інші опції переднього обладнання, а саме вирівнювальну планку CRUSHBAR для весняного обробітку ґрунту або подрібнювальний коток TRASH-CUTTER, що робить чудову роботу по стерні з великим стеблом, наприклад, ріпаку чи соняшнику.

Тож штригельні борони є універсальним знаряддям для використання протягом року – з весни до літа –  та не потребують великої потужності тягової сили та експлуатаційних витрат.

Читайте також: STRIEGEL – оптимальний спосіб рівномірного розподілення соломи та провокації падалиці

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram