Для ранньої весняної обробки в зернових культурах можна використовувати кілька активних речовин, які будуть працювати при більш низьких температурах, ніж оптимальні 12°С для більшості фунгіцидів.

Після відновлення вегетації, на посівах зернових можна побачити борошнисту росу та захворювання основи стебла. Однак, більшість фунгіцидів найкраще працюють при температурі 12°C, що означає, що сума денних і нічних температур, що не перевищують мінімальну температуру, повинна тривати до декількох днів після внесення, для досягнення максимальної ефективності.

За таких температур, навесні не виникає жодних проблем. Проте ситуація зовсім інша, коли ми хочемо працювати з фунгіцидом ранньою весною.

Фахівці відзначають, що при 4-5°С добре працюють морфоліни, у цій групі діюча речовина фенпропідин, який буде працювати, зокрема і проти борошнистої роси.

До групи морфолінів належить також фенпропіморф, речовина, що працює в комплексі, включно з метрафеноном і епоксиконазолом. Також активна речовина хіназолін проквіназиду буде справлятися при 5°С.

При використанні сумішей діючих речовин різних хімічних груп, задля захисту від якомога більшої кількості захворювань, температура не повинна бути нижче 6°C. При більш низьких температурах ефективність може бути знижена. Обробку слід проводити на рослинах, без роси, і переважно за відсутності сонця.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram