Однією з ключових сфер співпраці України та Франції є виноградно-виноробна галузь. Завдяки організації навчань та тематичних виставок на регіональному рівні помітна позитивна динаміка розвитку співпраці у цій сфері.

Про це йшлося на засіданні Українсько-Французької робочої групи з питань сільського господарства. Сторони на ньому обговорили перспективи та пріоритетні напрями українсько-французького співробітництва в аграрній галузі, а також поточний стан співробітництва у сферах взаємного інтересу: співпраці у галузі тваринництва, санітарних та фітосанітарних заходах і сільському розвитку.

Французька сторона зокрема задекларувала подальшу підтримку України щодо захисту географічних зазначень та представила свою систему управління земельними ресурсами.

Читайте такожВ українських Карпатах створюють культурно-туристичний маршрут на основі полонинських господарств

Українська сторона ознайомила колег із перебігом реформування земельних відносин та представила план дій щодо реалізації стратегії зрошення на період до 2030 року. Як повідомила пресслужба Мінагрополітики, за результатами засідання Сторони підписали Спільну заяву.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram