Експерти обговорили найголовніші виклики імпорту насіння для посівної-2022

Photo by Evie S. on Unsplash
Найбільшим викликом забезпечення імпорту насіння для посівної кампанії 2022 року стала необхідність переналаштувати всі процеси фактично в момент старту посівної. Про це під час IV Business & Legal Agri Forum зазначив керівник відділу логістики Corteva Agriscience в Україні Андрій Литвиненко.

Він наголосив, що напередодні осінньої посівної варто пам’ятати, що забезпечення фермерів критично важливим насінням найсучаснішої генетики визначає успіх українського аграрного сектора.

Керівник відділу логістики Corteva Agriscience в Україні Андрій Литвиненко

 

— Щоденний контроль ситуації з можливістю змінювати обсяги відвантажень, ефективна організація роботи у віддаленому режимі та багаторічні контракти з надійними перевізниками дозволили компанії Corteva Agriscience забезпечити безперебійні поставки в регіони за умов збереження безпеки фермерів та співробітників, — зазначив Андрій Литвиненко.

 

 

Експерт додав, що суттєвою допомогою від держави стала можливість дистанційного розмитнення вантажів прямо на кордоні. Інші фахівці компанії під час заходу також акцентували на важливості переналаштування логістики на максимально швидке та якісне забезпечення фермерів насінням.

— Важливим фактором успіху для Corteva стала фантастична консолідація команди. Ми готові підтримувати одне одного кожну годину кожен день, працюючи заради українських фермерів та продовольчої безпеки України, регіону та світу. Ми працюємо заради перемоги України, збагачуючи життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь, — додав Андрій Литвиненко.

Зазначимо, що Corteva однією з перших припинила комерційні операції на російському ринку після початку повномасштабної війни та заявила про вихід з ринку рф. Компанія  є глобальним постачальником передової генетики насіння з диверсифікованими виробничими потужностями в різних частинах світу. Це дає змогу ефективно оптимізувати процес виробництва на різних насіннєвих заводах. Окрім імпорту певних гібридів, на заводі в Полтавській області Corteva виробляє насіння кукурудзи бренду Pioneer®.

Також, попри військовий час, фахівці компанії налагодили експорт насіння кукурудзи. Станом на початок серпня вже відвантажено майже 3000 тонн насіння. Очікується, що сукупно експорт цього року в 16 разів перевищить минулорічний обсяг.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram