Економіка перемоги: чому аграрії вибирають комбайни Case IH Axial-Flow (ВІДЕО)

Перевірка полем. Господарства «Фаворит-АГРО» та ФГ Колотуцького придбали по кілька комбайнів Case IH 250 серії й задоволені їх роботою. Чим керувалися, вибираючи саме комбайни Case IH Axial-Flow 7250, та як зарекомендувала себе техніка на українських полях – ми запитали у власників господарств.
Делікатний обмолот, висока продуктивність, низькі експлуатаційні витрати та простота управління – ці чинники набувають особливої ваги в умовах сьогодення, коли аграрним підприємствам доводиться обережно ставитися до витрат, приймаючи найбільш зважені та економічно обґрунтовані рішення.

– Ми вирощуємо зернові на дев’яти тисячах гектарів землі, розповідає Павло Черній, директор ТОВ «Фаворит-Агро». Цього року ми придбали три комбайни Case IH Axial-Flow 7250 зі жниварками Case IH 3020 TeraFlex 9.1m. Ключовими у виборі стали ціна, якість та доступна вартість післяпродажного обслуговування. Перші результати підтвердили, що вибрали правильну техніку – якість зерна після обмолоту просто відмінна, мінімальна кількість незернових залишків, комбайни дуже добре виконують свою роботу. Ми вибрали комплектацію з AFS Harvest CommandTM, яка автоматизує налаштування комбайну. Коли спробували працювати на автоматичних налаштуваннях, результат задовольнив як комбайнерів, так і агронома. Також варто виділити зручну функцію картографування врожайності, вологості, контроль витрати пального та багато іншої інформації, яка нам доступна завдяки телеметрії у системі My Case IH. Хочу подякувати компанії Тайтен Машинері Україна за те, що вона вчасно поставила комбайни й вони чудово молотять наші поля!

Довідка: комбайн Case IH Axial-Flow 7250

  • Axial-Flow® – унікальна технологія делікатного обмолоту, яка зберігає цілісність кожної зернини.
  • Мінімальні втрати, обмолот із мінімальною кількістю незернових залишків та високою здатністю до проростання — це характеристики насіння, зібраного за допомогою Axial-Flow®.
  • Низькі експлуатаційні витрати. Проста конструкція Axial-Flow® має меншу кількість зношуваних деталей, ременів та точок змащення, які потрібно перевіряти та змащувати щодня.
  • Понад 40 років лідерства на ринку роторної техніки – 1977 році у виробництво запущено перший роторний комбайн Case IH. Відтоді компанія невпинно інвестує в технологію збирання врожаю та постійно на крок попереду від конкурентів.

Читайте також: Штучний інтелект та конструктивна простота — комбайн Axial-Flow 7250 від Саse IH

Техніка, яка любить поле!

На Cімейному фермерському господарстві Колотуцького Олександра Леонідовича за техніку відповідає Юрій Колотуцький. Він створив цілу екосистему на підприємстві, в якої на меті реалізувати максимальну продуктивність за економії витрат часу та коштів.

– Спочатку комбайни привезли до нас на демонстрацію. Ми досить швидко визначилися та придбали два комбайни 250 серії – розповідає Юрій – один комбайн у топовій комплектації зі жниваркою Case IH 3020 TeraFlex, другий – зі жниваркою Case IH 3050 Varicut з висувним ріжучим столом, яка підходить для всіх зернових культур, а також ріпаку. Окрім того другий комбайн має розширену комплектацію – похила камера з гідравлічним регулюванням, бункер на 14,4 тис. літрів та подовжений шнек. У нас немає завгоспів та інженерів, тому технікою займаємося самостійно.

– Працюємо над оптимізацією витрат та часу. Я прихильник зручних та простих рішень, тому маємо комплектацію з AFS Harvest CommandTM (система автоматизації налаштувань), а також телеметрію AFS ConnectTM дуже зручно бачити всю статистику, картування врожайності, вологість та багато інших даних для повного аналізу. Ще маємо мастило, запчастини та сервісне обслуговування від одного постачальника для єдиного бренду CASE IH – у нас це «Тайтен Машинері Україна».

– Маємо трактори Case IH Magnum, обприскувач Patriot від Case IH, і комбайни Case IH Axial-Flow і старенький комбайн також Case IH 2388, що відпрацював понад 10 років, залишився в роботі, щоб допомагати людям збирати врожаї на городах, а нові комбайни працюють на великих полях. Мені подобається сервіс, швидкість роботи фахівців та доступність ціни. В комбайнах подобається їх надійність та простота обслуговування. Окремо хочу подякувати менеджеру з продажу «Тайтен Машинері Україна» Дмитру Піхновському, який постійно на зв’язку і готовий допомогти в будь-якій ситуації. Вся техніка працює безвідмовно, а ми працюємо заради перемоги! – зауважив Юрій Колотуцький.

Довідка: AFS Harvest CommandTM 

Система автоматизації налаштувань на комбайні Axial-Flow® серії 250. Автоматизація налаштувань машини постійно відслідковує основні параметри роботи, а також корегує їх відповідно до заданої стратегії збирання врожаю:

  • максимальна пропускна здатність;
  • мінімальні втрати;
  • максимальна якість насіння;
  • низькі експлуатаційні витрати.

Сьогодні у «Тайтен Машинері Україна» доступні нові комбайни CASE IH Axial-Flow 8250. Машини є на складі постачальника в Україні й готові до роботи. Умови придбання можна дізнатися за номером 0 800 50 8080 або, надіславши лист на електронну адресу office@titanmachinery.ua.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram