Ефективна система поливу на присадибній ділянці: правила використання поверхневих садових насосів

196
Додаткове зрошення є одним з найдієвіших методів підвищення актуальних показників урожайності.

Поверхневий садовий насос дозволяє швидко та без зайвих зусиль організувати якісну і ефективну систему поливу городу, грядки, клумби чи газону. Крім того, насос може використовуватися для оперативного відкачування ґрунтових вод, а також «транспортування» чистої води.

Головне завдання поверхневого насоса забезпечення рівномірного та глибокого зволоження ґрунтової маси. Замовити поверхневі насоси Metabo можна на сайті www.moyo.ua.

5 найважливіших правил експлуатації насосів та насосних станцій поверхневого типу:
  • Перед початком активної експлуатації необхідно перевірити справність усіх компонентів конструкції насоса. Для цього слід запустити робочий механізм та по черзі оглянути, увімкнути/вимкнути всі важелі, вентилі, реле та інші важливі елементи керування.
  • Робочий, тобто підключений до електромережі поверхневий насос заборонено залишати без нагляду на тривалі проміжки часу. Стабільний контроль електричного пристрою дозволяє запобігти виникненню різноманітних аварійних та потенційно небезпечних ситуацій.
  • За умови виконання правил встановлення та підключення електричний поверхневий насос майже не потребує додаткового обслуговування. Отже, втручання в процес його роботи за умови відсутності «прямих показань» є абсолютно зайвим.
  • У випадку виникнення збоїв у роботі насоса або насосної станції слід звернутися до кваліфікованих спеціалістів, які допоможуть усунути несправність шляхом ремонту або заміни зламаної деталі. Необхідно пам’ятати, що під час ремонту необхідно використовувати тільки якісні і виключно оригінальні запчастини. Важливо: Використання запчастин низької якості, тобто так званих «реплік» та підробок, може призвести до виникнення серйозних збоїв у роботі насосного обладнання.
  • Для забезпечення коректної роботи поверхневого садового насоса рекомендовано використовувати спеціальні запобіжники з метою захисту від раптових «стрибків» напруги, а також дії токів короткого замикання в результаті нестабільності електромережі.

У процесі використання поверхневого садового насоса для забезпечення ефективної системи поливу на присадибній ділянці потрібно беззаперечно виконувати всі рекомендації з керівництва користувача, а також дотримуватися базових правил техніки безпеки.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram