Держпраці доручило керівникам своїх територіальних органів опрацьовувати запити на отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки/експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки у термін до 5 робочих днів. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки України.

Зазначають, що таке доручення дав Перший віце-прем’єр-міністр Міністр економіки Олексій Любченко. У Мінекономіки вважають, що така практика, серед іншого, дасть змогу суб’єктам господарювання якісно та своєчасно отримувати адміністративні послуги.

Дорученням передбачається зміна в організації розгляду документів щодо реєстрації та видачі дозволів. У результаті буде запроваджена постійна практика вони розглядатимуться у строк до 5 робочих днів, що менше граничних термінів, визначених законодавством, йдеться у повідомленні Мінекономіки.

Зазначимо, що, відповідно до чинної Постанови Кабінету Міністрів, граничний термін видачі таких дозволів становить 10 робочих днів. Як доручення працюватиме на практиці (і чи працюватиме взагалі) і як контролюватимуть його виконання, при розбіжності термінів у ньому і у чинному законодавстві, наразі незрозуміло.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram