Corteva виділила грант на закупівлю електрохірургічного обладнання у Військово-медичний клінічний центр Харкова

Редакція GrowHow.in.ua   2022-12-21
Міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience виділила грант благодійному фонду «Харків з тобою» на закупівлю електрохірургічного обладнання для лікування постраждалих військових в Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону у Харкові. Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

Військово-медичний клінічний центр Північного регіону у Харкові є однією з провідних установ охорони здоров’я Міністерства оборони України. Це багатопрофільний клінічний, лікувально-діагностичний та науковий центр, який забезпечує медичною допомогою військовослужбовців та цивільних пацієнтів.

— Одним з наслідків цієї жахливої війни є значна кількість поранених захисників, які потребують специфічного устаткування, якого шпиталям бракує. Кожен з військових медичних закладів, особливо поблизу лінії фронту, має величезний перелік обладнання, якого не вистачає для ефективної роботи. Забезпечити ці потреби ми можемо лише за допомогою таких компаній, як Corteva, які цінують людське життя та не погоджуються миритися з країною-агресором, підтримуючи фінансово її економіку, — розповів волонтер Степан Харченко.

Зазначимо, що Corteva активно виділяє фінансування благодійним та гуманітарним проєктам з початку широкомасштабного військового вторгнення росії на територію України. У компанії переконані, що повага до людського життя є найвищою цінністю. Всього компанія виділила на підтримку українців понад 60 мільйонів гривень і прагне продовжувати підтримувати людей вразливих категорій.

— Corteva Agriscience прагне допомогти тим, хто рятує людей. Компанія завжди вважала своїм соціальним зобов’язанням таку підтримку, а під час війни суттєво збільшила зусилля. Допомога в забезпеченні медикаментами населення та шпиталів є одним з ключових напрямків, куди ми спрямовуємо увагу, — зазначила Олеся Кучинська, фахівчиня з корпоративної системи охорони здоров’я в Центральній, Східній Європі і Туреччині.

Особливо вона відзначила важливість закупівлі сучасного обладнання для лікарень прифронтових регіонів. Додавши, що у поєднанні із професіоналізмом та самовідданістю медиків це рятує сотні життів, а також допомагає значно покращити ефективність лікування і, як результат, якість життя пацієнтів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram