В Україні трохи подорожчали свині забійних кондицій

Редакція GrowHow.in.ua   2022-12-21
У передостанній тиждень року ціни на живець свиней забійних кондицій зросли на 2-4 грн/кг проти показників попереднього тижня. Про це GrowHow повідомила пресслужба Асоціації «Свинарі України» (АСУ).

Як свідчать результати моніторингу аналітичного відділу АСУ, більшість товарних партій цього тижня закуповували по 68-70 грн/кг. У східних і західних областях  подекуди зустрічалися і нижчі ціни. Середньозважена ціна закупівлі зупинилася на рівні 68,6 грн/кг, що на 3,9% вище за показник попереднього тижня.

Водночас оцінки переробників щодо активності передсвяткової торгівлі неоднозначні: одні відзначили, що реалізація йде відносно рівно і пожвавлення попиту не спостерігається, інші ж помітили обережну активізацію і передбачають, що в останній тиждень року пожвавлення роздрібної торгівлі буде відчутнішим.

Виробники свинини зазначають, що хоча передсвяткового ажіотажу наразі не спостерігають, реалізація попередньо замовлених партій протягом останніх пари тижнів іде планово і без переносів, подекуди лунають запити на додаткові товарні партії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram