Corteva вдвічі збільшила виробництво насіння кукурудзи в Україні

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience продовжує нарощувати локалізацію виробництва насіння кукурудзи в Україні. 2021 року виробництво насіння гібридів кукурудзи брендів компанії – Pioneer® та Brevant® – на заводі «Стасі Насіння» у Полтавській області зросло вдвічі проти 2020 року.

Протягом року Corteva збільшила посівні площі, зокрема під виробництво насіння кукурудзи з 4 тис. га до понад 8 тис. га. Загалом цьогоріч на полях більш ніж 25 виробників-партнерів заводу «Стасі Насіння» вирощували понад 25 гібридів кукурудзи та 4 гібриди соняшнику брендів Pioneer® та Brevant®. Наприклад, у Стасях виробляють найпопулярніші гібриди лінійки Optimum® AQUAmax®, призначені для ефективного вирощування в умовах нестачі вологи.

Команді агрономів виробничого відділу Corteva Agriscience вдалося не тільки значно збільшити локальне виробництво, а й перевиконати план з урожайності кукурудзи на 15%. Цього досягли завдяки завчасному плануванню та втіленню низки інноваційних технологій: впровадженню підходу висівання гібридів у різних географічно-кліматичних умовах із розведенням у часі строків дозрівання; технологіям стріп-тілл, звужених міжрядь, крапельного зрошування, фертигації, використанню удосконалених сівалок за технологією точного землеробства. Практики точного землеробства, які минулого року реалізовували на тестових ділянках, цьогоріч впроваджено на понад 40% виробничих площ – рекорд серед усіх європейських виробництв Corteva Agriscience.

– Компанія продовжить забезпечувати найвищу якість виробництва для реалізації потенціалу насіння генетики Corteva на українських полях, що дає змогу фермерам отримувати великі та здорові врожаї відповідно до критеріїв сталості згідно з корпоративними Цілями сталого розвитку 2030. Ми плануємо збільшувати долю виробництва в Україні, зокрема з огляду на можливість подальшого експорту насіння кукурудзи з України до країн Євросоюзу, – заявив Андрій Андрюшко, керівник із виробництва насіння в Східній Європі компанії Corteva Agriscience.

Як повідомляють у компанії, планують, що 10% насіння, виробленого на заводі Corteva Agriscience в с. Стасі, експортуватимуть як у країни Євросоюзу, так і Закавказзя, Казахстан, Узбекистан і Білорусь.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram