Corteva профінансувала створення теплиці, яка забезпечуватиме овочами 1500 постраждалих від війни

Редакція GrowHow.in.ua   2023-03-16
Міжнародна науково-дослідна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience профінансувала створення у Полтаві теплиці в рамках Всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги». Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

Теплиця є частиною міського саду-городу. На його організацію міська рада виділила майже 1 га в центрі Полтави. Вже цього сезону у теплиці планують вирощувати розсаду помідорів, огірків, перцю, гарбузів, кабачків, багаторічних трав для відкритих грядок у саду. Також там засіють різні види зелені, квасолю та редиску.

Урожай з теплиці як продовольчу допомогу отримають понад 1500 людей, які були змушені залишити охоплені війною регіони й зараз мешкають в муніципальних притулках Полтави. Також частину зібраних плодів отримають військові та малозабезпечені містяни.

Ціллю всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги» є недопущення продовольчої кризи в Україні. Ініціатива впроваджується проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) за підтримки Уряду Канади. За фінансування Corteva допомогу отримали громади п’яти областей — Чернігівської, Сумської, Хмельницької, Полтавської та Черкаської.

— Під час воєнного стану дуже важливо допомогти людям та громадам забезпечити себе їжею. Теплиця у Полтаві — один з прикладів того, як громада може самостійно підтримувати продовольчу безпеку. І ми віримо, що міський сад-город стане для містян простором не лише для вирощування їжі, а й для взаємодопомоги та довіри, — підкреслила керівниця напрямку продовольчої безпеки проєкту SURGe Тетяна Лебухорська.

Директор виробничого насіннєвого комплексу Corteva Agriscience в Полтавській області Олексій Турчинов зазначив, що одним з пріоритетів для Corteva залишається захист продовольчої безпеки в усьому світі, особливо в Україні.

— Чимало громад стикнулися з проблемами з забезпеченням продовольством через руйнування продовольчих ланцюжків. Як відповідальний бізнес Corteva категорично засуджує агресію. Компанія чи не єдина з великих гравців ринку насіння та засобів захисту рослин залишила ринки росії та білорусі та всебічно підтримує Україну. Зокрема, такий важливий проєкт, як «Сади Перемоги», який забезпечить їжею людей, що вимушено залишили свій дім, рятуючись від війни, — прокоментував Олексій Турчинов.

Полтавщина є одним з ключових сільськогосподарських регіонів України. Аграрії регіону виготовляють велику кількість аграрної продукції. В області також розташовані великі підприємства галузі, зокрема сучасний насіннєвий завод Corteva Agriscience, який виготовляє насіння кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer®.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram