Corteva Agriscience запустила в Україні власний мобільний додаток

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience впроваджує нові онлайн-інструменти для забезпечення агрономічної підтримки сільгоспвиробників по всій території України максимально зручним їм способом. Про це повідомила пресслужба компанії.

Компанія запустила новий мобільний застосунок Corteva Україна. У ньому об’єднали інформацію про продукти компанії, доступні акційні пропозиції та новини. Також там є швидкий доступ до контактів торгових агентів та офіційних дистриб’юторів Corteva. Застосунок доступний на платформі iOS та Android. Після встановлення він дає змогу користуватися інформацією у режимі офлайн, що зручно в умовах поля чи відсутності електроенергії.

На додаток до існуючого з 2021 року Viber каналу компанії цієї осені почав працювати Telegram канал Corteva АгроЕксперт. Там фермери можуть дізнатися, як краще підібрати відповідний препарат для захисту рослин, дослідити ситуацію на полях та отримати агрономічні рекомендації. Підписники каналу також отримують інформацію щодо властивостей гібридів портфелю компанії та про новинки і акцій Corteva.

Окрім цього почав працювати віртуальний агент Pioneer® в Viber. Він спрямований на те, щоб допомогти фермерам підбирати гібриди соняшника, кукурудзи та ріпаку озимого. Після відповіді на декілька запитань бот дає персоналізовані поради по гібридах, зважаючи на потреби господарства.

— Для ефективної роботи в умовах повномасштабної війни українські сільгоспвиробники потребують ще більш швидкого та полегшеного доступу до інформації. Нові цифрові інструменти Corteva націлені саме на те, щоб допомогти їм розібратися в складних питаннях та налаштувати операційну діяльність на полі таким чином, аби прогнозувати кращі результати та максимізувати продуктивність, — прокоментувала керівниця відділу маркетингу Corteva Agriscience в Україні Олександра Бєлаш. — Ми в Corteva прагнемо підтримувати українських фермерів в складних умовах передовими продуктами та зручним сервісом, які створюються у відповідності до етичних принципів та правильних цінностей.

Додамо, що раніше цього року компанія реалізувала проєкт «Агропоради від Corteva» на власному Youtube-каналі. У коротких відео-роликах експерти компанії надають рекомендації щодо особливостей вирощування та захисту основних культур.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram