Corteva Agriscience відкриває нові можливості для жінок-фермерок, які проживають у сільській місцевості, та 3 червня оголосила про започаткування програми TalentA.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

NB: TalentA — це освітньо-грантова програма, яка має на меті сприяти розширенню можливостей освіти та доступу до фінансів для жінок, які проживають у сільській місцевості та зайняті у сільському господарстві, і передбачає організацію навчального онлайн-хабу TalentA, де 20 жінок-аграріїв, які подолали конкурсний відбір, пройдуть безкоштовний інтенсивний курс навчання під керівництвом фахових експертів та менторів. 

Навчання — це не єдина можливість, яку гарантує TalentA. Після інтенсивного курсу учасниці програми змагатимуться за цільові гранти, які Corteva Agriscience відповідно до нещодавно оголошених корпоративних цілей сталого розвитку надасть для тих проєктів-переможців, що будуть спрямовані на покращання продовольчої безпеки громад та вирішення відповідних потреб шляхом подолання голоду, надання доступу до питної води, підтримки відповідального споживання, боротьби зі змінами клімату та збереження екосистем.

Загальний грантовий фонд становить 12000 доларів США і буде розподілений між проєктами-фіналістами таким чином:

  • 1 місце — 5000 доларів США;
  • 2 місце — 4000 доларів США;
  • 3 місце — 3000 доларів США.

— Ініціюючи програму TalentA, компанія Corteva Agriscience підтримує наші корпоративні цілі сталого розвитку заради добробуту спільнот та ставить перед собою низку цілей. По-перше, використовуючи сучасні інструменти комунікацій, посилити поінформованість та спроможність сільських жінок, зокрема, жінок-аграріїв, щодо підприємництва, можливостей доступу до фінансів та інформації. По-друге, реалізувати таку просвітницько-навчальну програму, яка б допомогла жінкам розвивати, осучаснювати, робити конкурентоспроможним, ефективним та креативним свій бізнес, забезпечуючи його сталість та позитивну динаміку. Та, по-третє, — сприяти покращанню продовольчої безпеки громад та вирішенню відповідних потреб шляхом надання переможницям грантів для їх реалізації. Corteva Agriscience щиро вдячна всім партнерам за їхню підтримку та надану експертизу, яка дає можливість досягти поставлених перед програмою цілей та сприяти розвитку наших спільнот, — окреслила основні цілі програми Анна Бабіч, менеджер з корпоративних комунікацій у Центральній і Східній Європі, Corteva Agriscience.

Підтримали ініціативу компанії Corteva Agriscience такі організації: Фонд ООН у галузі народонаселення, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Громадська організація «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів».

Хто може стати учасницею TalentA?
Жінки, які зайняті у сільському господарстві та проживають у сільській місцевості, незалежно від статусу й масштабів діяльності, котрі мають бажання працювати над проєктами розвитку і прагнуть зробити свій бізнес сталим, динамічним та конкурентоспроможним, а також сприяти розвитку громад, у яких проживають та працюють.

Як подати заявку на конкурс?
3 3 по 14 червня 2020 року заповнити реєстраційну Анкету програми на сайті www.talenta.org.ua

Реєстрація учасниць триватиме до 14 червня 2020 року включно.
Переможці грантового конкурсу будуть запрошені на Церемонію нагородження, яка відбудеться у Всесвітній день сільських жінок 15 жовтня 2020 року в Києві.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.talenta.org.ua, а також слідкуйте за перебігом Програми TalentA у Facebook.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram