Corteva Agriscience інвестувала майже €5 млн у виробничий завод в Австрії, покращивши техніку безпеки та підвищивши ефективність процесів. Про це повідомив відділ корпоративних комунікацій компанії.

Завдяки інвестиціям збудували новий цех та реалізували можливість “заднього вивантаження”. Останнє дасть змогу працівникам безпечніше та ефективніше вивантажувати качани кукурудзи.

Можливість “заднього вивантаження” відповідає одній з основних цінностей компанії Corteva Agriscience жити безпечно. Також вона краще захистить наших співробітників від можливих загроз на робочому місці. Зважаючи на пандемію COVID-19 та всі необхідні захисні заходи, команда проробила величезну роботу з реалізації цього проєкту для повного забезпечення пріоритетності безпеки, прокоментував директор з насіннєвого виробництва та організації постачання Corteva Agriscience у Європі Франциско Лінч.

Інвестиції також дали змогу звести новий цех замість побудованого у 1983 році. Старий цех прибрали, звільнивши місце для організації майданчика заднього розвантаження. Новий цех оснащений вбудованою системою захисту. Вона постійно підтримує надійність критично важливого обладнання з виробництва насіння. Цех також облаштований новою технікою, яка відповідає сучасним стандартам виробничої точності та безпеки.

Читайте також

Зазначимо, що завод Corteva Agriscience розташований у Парндорфі, приблизно за 40 км від центру Відня. Він займає близько 12 га. Виробництво насіння там почали майже 40 років тому. Сьогодні це повністю інтегроване підприємство з понад 100 штатними співробітниками Corteva Agriscience, які в сезонні піки отримують підтримку 200 додаткових тимчасових та контрактних працівників. Завод є стратегічно важливим виробничим майданчиком гібридного насіння для Австрії та інших країн, включно з Україною. Окрім виробничих потужностей, на території підприємства є дослідницька станція, регіональна лабораторія з тестування кукурудзи та комерційний відділ Австрії та Швейцарії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram