Corteva Agriscience та Dadelos Agrosolutions, S.L., філія Ajinomoto Co., Inc., оголосили про угоду щодо розробки, затвердження та комерціалізації біостимуляторів для фермерів по всьому світу. Про це повідомляє пресслужба компанії Corteva Agriscience.

NB: Компанія Dadelos Agrosolutions відома своїм досвідом розробки технологій біостимуляторів та способів їх дії, що забезпечують відмінний вплив на ефективність живлення рослин, їхній обмін речовин та реакцію на стрес.

— Ця угода продовжує наше зобов’язання пропонувати фермерам біопрепарати для захисту рослин, включаючи повну лінійку біостимуляторних рішень, які продемонстрували ефективність та передбачуваність результатів, — сказав Раджан Гаджарія, виконавчий віце-президент бізнес-платформ Corteva Agriscience. — Наша угода з Dadelos Agrosolutions — ще один крок у демонстрації наших зусиль щодо розбудови нашого біологічного портфеля шляхом співпраці з провідними експертами у своїх галузях.

Нещодавно створене глобальне біологічне портфоліо Corteva призначене для розробки біостимуляторів, біоконтролю та феромонових продуктів із перевіреними, передбачуваними показниками, які працюють пліч-о-пліч зі звичайними рішеннями захисту рослин. Ці варіанти допоможуть фермерам задовольнити мінливі ринкові очікування, зберігаючи при цьому продуктивність та здоров’я ґрунтів, і відповідають Цілям сталого розвитку 2030.

— Технології та рішення для рослинництва, які ми розробляємо протягом останніх 24 років, мають на меті допомогти галузі та фермерам виробляти більше продуктів харчування кращої якості, одночасно зменшуючи вплив на навколишнє середовище. Наша місія є яскравим прикладом діяльності групи Ajinomoto зі створення спільної цінності (ASV), і філософії Ajinomoto щодо постійної участі в ініціативах для розв’язання соціальних проблем за допомогою бізнесу, — сказав Норберт Понс, генеральний директор Dadelos Agrosolutions, S.L.

Деталі угоди не розкриваються.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram