Український бізнес міжнародної науково-дослідницької сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience продовжує активно зростати – у першому кварталі 2021 на 8% проти аналогічного періоду 2020 року.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

Основними драйверами успіху українського бізнесу у сегменті насіння стало значне зростання продажів насіння соняшнику – майже на 50% більше, ніж минулого сезону 2019/20. Хороші результати продовжує демонструвати пряма модель продажів флагманського бренду насіння Pioneer® – компанії вдалося досягти запланованих результатів і забезпечити рекордну передплату за насіння – 76% від усіх постачань.

Бізнес засобів захисту рослин Corteva Agriscience в Україні також показав потужний результат – чисті продажі в цьому сегменті зросли більш ніж на 16% у першому кварталі 2021 року завдяки підвищеному попиту на продукти компанії. Зокрема дуже успішні результати показали як продажі інноваційних гербіцидів на основі новітньої молекули Arylex™ active (Геліантекс™ та Слаш™), так і продажі відомого фунгіциду Аканто Плюс®, які було продано із розрахунку на 1,5 млн га посівів зернових та олійних культур.

Пропозиція нового сезону

Corteva Agriscience продовжує надавати клієнтам одне з найбільш широких портфоліо високоякісної продукції в галузі. Загалом для сезону 2021 року компанія пропонує виробникам понад 47 гібридів насіння кукурудзи, 29 гібридів насіння соняшнику та 13 гібридів насіння ріпаку. Третина проданого насіння кукурудзи та соняшнику Pioneer® була оброблена преміальною технологією захисту LumiGEN™. Також нещодавно в Україні отримали реєстрацію продукти Lumibio Valta™, Lumidapt Kelta™ та Lumidapt™ Ympact®, і тепер компанія працює над планом виведення їх на ринок. Практично  80% насіння кукурудзи бренду Pioneer® було вироблено на виробничому насіннєвому комплексі Corteva Agriscience, розташованому в с. Стасі Полтавської області.

У лінійці засобів захисту рослин сезону є 38 продуктів, серед яких інноваційні рішення на основі новітніх молекул Arylex™ active, Zorvec® та Rinskor™ active.

Як і раніше, продукція Corteva захищена унікальною системою захисту – голограмою IZON®, яка дає змогу перевірити використання оригінального насіння та засобів захисту для отримання максимально можливих урожаїв і безпечної продукції.

Як зазначають у компанії, агрономічна команда Corteva Agriscience посилила свою експертизу та надає цього сезону безкоштовні агротехнологічні консультації своїм клієнтам по всій території України. З метою забезпечення безперервності процесу надання консультацій в умовах обмеження особистих зустрічей протягом сезону компанія запустила новий інформаційно-цифровий інструмент для інформування та консультування фермерів – Viber-канал «Corteva АгроЕксперт». Новий сервіс допоможе українським сільгоспвиробникам зорієнтуватися у повсякденних викликах роботи аграрія.

– Ми переконані, що щоденна кропітка робота нашої єдиної команди Corteva навіть у складних умовах дає змогу досягти хороших результатів і зберегти сильні позиції та фінансові показники. Ми продовжуємо робити ставку на нашу мультиканальну та мультибрендову стратегію, розвиваючи прямі продажі насіння бренду Pioneer®, працюючи з партнерами-дистриб’юторами, які продають інноваційні засоби захисту з нашого портфелю та насіння бренду Brevant™ seeds. Ця стратегія дозволяє нам пропонувати українським сільгоспвиробникам найбільш зручні для них формати придбання високоякісної продукції компанії Corteva, і ми продовжуємо спостерігати успішні результати реалізації цієї стратегії в Україні, –  зазначив Сергій Харін, керівник бізнесу Corteva Agriscience у Східній Європі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram