CLAAS SILVER LINE: нова лінійка деталей для старих машин CLAAS

Компанія CLAAS запустила нову лінійку деталей, розроблену спеціально для старих машин CLAAS.

Багато фермерів і підрядників все ще використовують старі машини CLAAS у своїй повсякденній роботі. Бажання клієнта інвестувати в технічне обслуговування та ремонт зменшується зі збільшенням віку машини. Компанія CLAAS усвідомлює це й у відповідь розширює свій асортимент запчастин CLAAS ORIGINAL.

До недавнього часу в цьому асортименті було дві лінії – PREMIUM LINE і REMAN LINE.

CLAAS PREMIUM LINE призначена для клієнтів, яким потрібне надійне рішення для машин, які працюють із надзвичайно високими навантаженнями, тому деталі цього асортименту надзвичайно міцні. CLAAS REMAN LINE пропонує зручну програму заміни запчастин для клієнтів, які шукають економічну альтернативу купівлі нової запчастини CLAAS. CLAAS повертає використані деталі та відновлює їх відповідно до стандарту тієї ж серії в промисловому процесі.

Поточне портфоліо CLAAS ORIGINAL тепер розширено до CLAAS SILVER LINE.

Асортимент SILVER LINE спеціально призначений для клієнтів, які звертають увагу на ціну та мають старі машини CLAAS. Всі деталі SILVER LINE  розроблені спеціально для старих серій і пропонують економічне рішення для обслуговування та ремонту. Деталі перевірені та схвалені відповідно до звичайних високих стандартів CLAAS, тому клієнти можуть бути впевнені в отриманні перевіреної якості на вигідних умовах.

У портфоліо CLAAS SILVER LINE – приводні ремені, приводні ланцюги, фільтри, підшипники, ножі, муфти зчеплення, диски ходових коліс та інше.

Читайте також: Вдалий вибір — трактор CLAAS AXION 950

Щоб отримати повну інформацію, якісне дефектування та надійний ремонт – звертайтеся до дилера CLAAS у своєму регіоні.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram