Агропідприємство з Гостомеля потребує 2 млн грн, щоб відновити зруйновану російськими бомбардуваннями техніку для посівної

Наслідки влучання російських снарядів в ангар з технікою підприємства GREEN GUILD (Гостомель, Київська область)
Редакція GrowHow.in.ua   2023-02-10
Агрокомпанія Green Guild Group відома під ТМ ВОВКА-МОРКОВКА потребує близько 2 млн грн на відновлення техніки, щоб почати посівну. Розташовані у Гостомелі поля, склади та переробні майданчики підприємства зазнали значних збитків внаслідок війни. Про це засновник підприємства Сергій Завгороднюк повідомив у Фейсбуці.

Суттєвих пошкоджень від російських бомбардувань зазнала сільськогосподарська техніка та зрошувальні системи підприємтства. Два снаряда потрапили безпосередньо в ангар з технікою.

Компанії-постачальниці техніки (Агролінії (GRIMME), Агроальянс холдинг (CASE, REINKE), Техноторг Україна) підрахували суми для відновлення. На разі підприємство хоче відновити найнеобхідніше — 5 тракторів та саджальний комплекс для картоплі, щоб вчасно розпочати посівну. Засновник групи GREEN GUILD Сергій Завгороднюк просить усіх, хто має таку змогу, допомогти зібрати необхідні для цього 2 млн грн.

— Всі поля вже перевірені саперами і ми хочемо працювати в полі. До початку посівної залишилося менше трьох місяців, а це зовсім небагато, щоб завершити придбання всього необхідного та вчасно зробити ремонт. Це допоможе нам надати робочі місця для 50 осіб, сплачувати податки та виростити улюблений нами українцями, борщовий набір. У свою чергу, після збору врожаю, ми будемо відкриті для благодійних фондів та потреб ЗСУ, — зазначив Сергій Завгороднюк.

Допомогти українській компанії можна будь-якою суму, надіславши її на ДОНАТ-БАНКУ, на одну з карток 5375 4112 0337 6467 (Монобанк); 4731 2196 1169 7792 (Приватбанк) чи за допомогою PayPal (zavgorodnyuk@gmail.com). Також засновник компанії готовий надати платіжні реквізити підприємства.

Green Guild Group або ж ВОВКА-МОРКОВКА — це український сімейний агробізнес, який працює вже 15 років. Починали з вирощування моркви. Зараз компанія вирощує і переробляє моркву, картоплю та цибулю.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram