CASE IH спонсорує команду APRILIA в мотоциклетних перегонах MOTOGP–2022

Сільськогосподарський бренд CNH Industrial підтримує провідну команду в мотоциклетних перегонах. Партнерство починається з першої гонки 2022 року в Катарі та охоплює весь сезон MotoGP™ 2022 року.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Case IH буде спонсором гоночної команди Aprilia на сезон MotoGP™ 2022 року, щоб поєднати ключовий сільськогосподарський бренд CNH Industrial з одним із найуспішніших імен в історії мотоциклетних перегонів.

Угода, що розпочнеться з першої гонки 2022 року в Катарі, створює партнерство між компаніями, які працюють на вершині технічних інновацій у своїх галузях машинобудування. Case IH уже давно є лідером у галузі сільськогосподарського обладнання, передових розробок, як-от перший у світі гусеничний трактор високої потужності з членованою рамою Quadtrac. Тим часом інноваційний підхід Aprilia Racing, що належить до італійської Piaggio Group, допоміг їй здобути сотні перемог і 54 титули чемпіона світу в усіх категоріях мотоциклетних спортивних перегонів. На початку сезону MotoGP 2022 гонщики Алейкс Еспаргаро та Маверік Віньялес, два найталановитіших гонщики чемпіонату, боротимуться за те, щоб додати перемог до рахунку команди.

– Case IH і Aprilia Racing поділяють набагато більше – попит на високу продуктивність і потужність, престиж наших брендів і пристрасть, що стоїть за ними, а також командну роботу та конкурентоспроможність, необхідні для роботи на найвищому рівні, – каже Мірко Романьйолі, віцепрезидент Case IH та STEYR в Європейському регіоні. – Ось чому ми раді співпрацювати з Aprilia Racing, одним із провідних конструкторів у MotoGP, і ми віримо, що будемо ділитися однаковими успіхами на трасі та в полі. Час безперебійної роботи та надійність є вирішальними як в мотоциклетних перегонах, так і в щоденних сільськогосподарських роботах, тоді як аналіз даних є ключовим елементом успіху на полях, на тестових і гоночних трасах. Ретельне планування та розуміння мільйонів змінних даних мають основне значення, незалежно від того, чи прагнете ви виграти гонки та чемпіонати, чи орієнтуватися на продуктивні сезони посіву та збирання врожаю. Ми поділяємо ризики, пов’язані з погодою та багатьма змінними, які означають, що стратегії необхідно постійно переглядати.

Зі свого боку, Генеральний директор Aprilia Racing Массімо Рівола радий партнерству з Case IH:

Я дуже чекаю наступного сезону з Case IH на нашому боці, і сподіваюся, що шанувальники обох брендів готові брати участь у гонках з нами. З погляду світових викликів і сильних результатів, ми поділяємо те саме ставлення до перемоги та прагнення до успіху. Ми також віримо в інновації та командну роботу, два ключових аспекти, коли ви змагаєтеся на платформі найвищого рівня: чемпіонат світу MotoGP для Aprilia Racing, глобальний ринок для Case IH.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram