Case IH отримала три нагороди за видатні сільськогосподарські інновації

Лауреат премії, обприскувач Patriot® серії 50, забезпечує комплексні рішення із внесення хімікатів та добрив, які дають змогу максимально підвищити ефективність праці аграріїв та забезпечити повний контроль внесення засобів захисту рослин і добрив
Американська спілка інженерів в галузі сільського господарства та біології (ASABE, American Society of Agricultural and Biological Engineers) оголосила про присудження компанії Case IH трьох нагород AE50 за видатні сільськогосподарські інновації. Ці нагороди є визнанням того, як обладнання та технології Case IH успішно допомагають аграріям досягти максимальної продуктивності.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

До числа переможних інновацій належать:

  • Обприскувачі Patriot®серії 50
  • Самохідні валкувачі серії WD5
  • Трисекційні передньоскладані сівалки Fast Riser серії 6100

– Ми пишаємося тим, що виробляємо високоякісне обладнання та рішення, які допомагають аграріям підвищувати прибутковість, – говорить Скотт Харріс, Генеральний директор Case IH. – Обладнання Case IH спроєктоване, виготовлене та випробуване фермерами. Це визнання з боку Американської спілки інженерів в галузі сільського господарства та біології відображає нашу відданість справі розробки та втілення інноваційних рішень, що відповідають сучасним потребам аграріїв.

Щороку ASABE виділяє 50 найбільш значущих інноваційних продуктів у галузі інженерії та технологій для сільськогосподарських, харчових та біологічних систем. Цією нагородою відзначають продукти, які заощаджують час виробників і знижують матеріальну вартість та трудозатрати під час виконання аграрних робіт, одночасно підвищуючи безпеку користувачів. Ці нагороди будуть вручені на конференції ASABE з технологій сільськогосподарського обладнання (AETC) в лютому 2022 року.

Обприскувачі Patriot серії 50

Обприскувачі серії Patriot 50 пропонують унікальне робоче середовище для оператора, комплексний всеосяжний контроль над технікою, вдосконалені ресурси зв’язку та інтегровані технології, що забезпечують постійне та точне внесення в будь-яку пору року. Ці обприскувачі спроєктовані так, щоб допомогти операторам якомога швидше вийти на поля із якомога меншим ущільненням ґрунту. Ціла низка рішень зв’язку – це нові сходинки до реалізації дистанційного управління та оптимізації роботи техніки, збору даних, діагностики, застосування агрономічних матеріалів і цінних ресурсів.

Самохідні валкувачі серії WD5

Валкувачі серії WD5 дають змогу операторам швидше діставатися поля і долати важкопрохідні ділянки без шкоди для якості збирання врожаю та комфорту оператора. Швидкість транспортного пересування до 30 миль на год та швидкість під час подрібнення до 20 миль на годину. У поєднанні зі спрощеними робочими процедурами та інноваційними рішеннями, як-от Field Cruise та триточкова навіска валкувача, вони забезпечують максимальну ефективність роботи. Ці валкувачі також оснащені інтегрованою технологією Advanced Farming Systems (AFS), зокрема дисплеєм AFS Pro 700, призначеним для управління автоматичною навігацією, керування основними функціями техніки та контролю продуктивності валкувача.

Самохідні валкувачі Case IH серії WD5

Читайте також: Точне землеробство від СASE IH: віддалене управління машинами та найбільша мережа RTK

Трисекційні сівалки з фронтальним складанням Fast Riser серії 6100

Доступна в Бразилії трисекційна сівалка з фронтальним складанням Case IH Fast Riser 6100 – це найбільш продуктивна та економічна трисекційна сівалка з фронтальним складанням для виробників та підрядників, які часто пересуваються дорогами загального користування. Оператор може самотужки за одну хвилину скласти сівалку з 13-метрової ширини в положенні висіву до ширини 3,2 м, яка необхідна для руху по дорогах загального користування, тоді як на трисекційних сівалках конкурентів для цього потрібні кілька операторів і багато часу. Основне застосування – висів просапних культур (сої, кукурудзи та/або бавовни), для технологій обробітку ґрунту від нульової до традиційної з міжряддями 45, 50, 76 та/або 90 сантиметрів.

Трисекційна сівалка з фронтальним складанням Case IH Fast Riser 6100

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram