Буковинський фермер вирощуватиме яблука за допомогою новітніх технологій

Фото: minagro.gov.ua
Грант у розмірі 536 тис. грн у рамках урядової програми єРобота отримав фермер з Букововини Василь Павленчук. Кошти він викристає на створення яблуневого саду на італійській шпалері з протиградовою сіткою. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Садівничій справі пана Василя вже 15 років. Над вирощуванням яблук, слив, персиків працює вся сім’я. Раніше плоди з господарства Павленчуків возили продавати у різні регіони України, зокрема до Херсона і Харкова. Сьогодні ж возять в основному до Львова і Києва. Попри складнощі, аграрій налаштований оптимістично.

— Я не можу покинути свої сади, я вклав у свій бізнес все своє життя і ні за яких обставин його не залишу. Нам всім треба хоча б триматися на плаву, але для себе я вирішив, що навпаки хочу розвиватися. Свій майбутній яблуневий сад площею в 1,34 га робитиму з використанням новітніх технологій, — зазначив Василь Павленчук.

Грант у 536 тисяч гривень фермер планує освоїти на закладку нового саду. Дуже хоче виростити найкращі свої яблука, щоб відповідали усім експортним вимогам.

Нагадаємо, раніше ми писала про молодого фермера з Львівщини, який планує створити ягідний сад за допомогою програми єРобота.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram