З такою проблемою зіштовхнулась одна агрокомпанія, яка є членом Всеукраїнської Аграрної Ради. Про це повідомив Денис Марчук, заступник голови ВАР, на своїй сторінці у Facebook.

З його слів, ПАТ «Креді Агріколь Банк» та АТ КБ «Приватбанк», у яких відкрито рахунки господарства, отримали листа від державної виконавчої служби із постановою про накладення арешту на кошти підприємства. Підставою для накладення арешту слугувало нібито рішення суду про стягнення заборгованості з учасника ВАР на користь іншої компанії у розмірі близько 5,8 млн грн.Аграрій дізнався про це від банку, при тому, що жодних передумов для блокування коштів не було. Відповідно до даних реєстру судових рішень, реєстру боржників та інших відкритих пошукових сервісів, проти учасника ВАР не розглядалось жодної справи.

У виконавчій службі підтвердили, що постанова, яку отримали банки, є підробкою, і зазначеного номеру виконавчого провадження не існує. Відповідно учасник ВАР не є стороною виконавчого провадження. Наразі розслідування по даній справі триває.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram