Упродовж 95 років бренд Pioneer® розвиває сільськогосподарську галузь. Історія, яка почалася з ідеї створення гібриду кукурудзи в 1926 році, втілилася в бренд зі світовим визнанням, яким сьогодні володіє компанія Corteva Agriscience.

NB: Pioneer був однією з перших насіннєвих компаній, яка почала виробляти гібриди передової генетики, і до цього дня глобальний бренд Pioneer® залишається одним з найуспішніших і відомих брендів індустрії, тепер уже в портфелі компанії Corteva Agriscience.

— Продукти й сервіси бренду Pioneer® надають фермерам найінноваційніші рішення на ринку для максимізації урожайності та вирощування ними культур, необхідних для забезпечення населення планети, кількість якого невпинно зростає, продуктами харчування, — прокоментував Джим Коллінз, головний виконавчий директор компанії Corteva Agriscience. — Уже 95 років ми надаємо підтримку фермерам, інвестуємо в громади й розвиваємо практики сталого землеробства. І ми продовжуємо нашу справу для майбутніх поколінь.

Батьківщиною бренду Pioneer® є Середній Захід США, але зараз він відомий у всьому світі. Українські сільгоспвиробники познайомилися з брендом Pioneer® в 60-х роках ХХ століття після візиту Микити Хрущова в американський штат Айова.

Перший секретар ЦК КПРС повернувся в СРСР з чітким баченням подальшого розвитку сільського господарства і гібридами кукурудзи Pioneer®, які придбав у Росуелла Гарста, ексклюзивного американського дистриб’ютора продукції Pioneer® і прогресивного в той час фермера.

Завдяки цій історичній події в 1970-х роках Радянський Союз почав купувати у компанії Pioneer інбредні лінії кукурудзи, які використовувалися в селекційних програмах радянських науково-дослідних інститутів рослинництва.

Сьогодні насіння бренду Pioneer® в Україні виробляється на заводі в с. Стасі Полтавської обл., в який з 2013 року компанія інвестувала більше 56 млн доларів США. З минулого сезону компанія Corteva Agriscience впровадила революційний підхід на українському ринку і почала продавати насіння бренду Pioneer® напряму сільгоспвиробникам з метою надання їм якісного сервісу, починаючи з вибору гібриду до його постачання та подальшого агрономічного супроводу. Наразі в Україні передову генетику бренду Pioneer® обирають понад 3300 господарств.

— Pioneer® допоміг сформувати сільське господарство таким, яким ми знаємо його зараз, і це стосується не лише сільського господарства США, але і світової індустрії в цілому, — заявив Віталій Коверник, комерційний директор Corteva Agriscience в Україні. — Pioneer® вже понад 60 років відомий на українському ринку як один з визнаних лідерів-виробників якісного насіннєвого матеріалу, також надає інструменти та сервіси, необхідні фермерам на шляху до досягнення успіху.

Приєднуйтесь до привітання бренду онлайн і, використовуючи хештеги #BestIsYet #КращеПопереду, діліться своїми спогадами та історіями про бренд.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram