Впродовж квітня-травня 2021 року відбудеться демонстрація можливостей сівалки точного висіву PRECEA на полях понад 20 агропідприємств у 16 регіонах України.

Про це повідомляє пресслужба ДП “Амазоне-Україна”.

Як повідомляють в компанії, перше випробування сівалки у виробничих умовах відбулось 20 квітня на полях агропідприємства «Терезине», що у Київській області.

— Особливістю першого демо-показу став дуже вологий ґрунт. Але навіть такі умови не завадили сівалці PRECEA працювати зі швидкістю 16 км/год. і забезпечити дотримання коефіцієнту варіації на рівні 5% (у фактичному вимірі,  при плановій відстані між насінинами 23,8 мм — не більше 15 мм). Крім того, завдяки системі автоматичного налаштування селекторів SmartControl, кількість пропусків та двійників дорівнювала нулю!, — прокоментував результати першого демо-показу Дмитро Давиденко, генеральний директор ДП «Амазоне-Україна».

Другий демо-показ вже запланований на 24 квітня 2021 року на полях ФГ «Чепа», що у Корюківському районі, Чернігівської області. А 26-27 квітня сівалка працюватиме на полях УКАБ Агротехнології, в Бориспільському районі на Київщині.

PRECEA оснащена новою системою розподілу і дозування насіння, яка комбінує переваги сівалок ED і EDX. Таким чином, дуже точне дозування можливе навіть при високій швидкості.

Особливостями сівалки є:

  • Система SmartControl, яка самостійно регулює положення відсікачів, підлаштовуючи їх до калібру насіння. Водночас це може робити й оператор прямо з кабіни трактора.
  • Сервопривід дозування посівного матеріалу ElectricDrive з функцією SectionControl та можливістю диференційованого посіву
  • Технологія FertiSpot, яка закладає добриво точково під насінину, що без впливу на врожайність зменшує на 25% витрати на живлення та кількість зупинок.
  • Автоматичне керування тиском на сошниках для дотримання стабільної робочої глибини.

PRECEA працює за принципом надлишкового тиску, оснащується утворювачем борозни, сошниками PreTeC, що проникають у ґрунт із силою до 400 кг кожен. І разом з тим, має цілу низку рішень, які дозволяють сіяти якісно, швидко та зручно. На сьогодні PRECEA доступна шириною від 3 до 6 м і міжряддям 45-80 см.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram