«Байєр» запрошує українських дослідників долучитися до програми тестування нових сполук для захисту рослин

Компанія «Байєр» оголосила про запуск Testing4Ag – нової програми, яка дає змогу вченим-дослідникам з усього світу надавати компанії «Байєр» нові хімічні речовини для тестування в надії виявити потенційно нові способи боротьби з грибковими захворюваннями, комахами-шкідниками і бур’янами.

Testing4Ag є частиною партнерського підходу «Байєр» до розвитку та інновацій Open4Ag і спрямована на розробку новітнього покоління засобів захисту рослин, які безпечно і стійко задовольняють мінливі потреби виробників.

– Компанія «Байєр» є лідером у галузі сільськогосподарських досліджень і розробок, ми прагнемо створити майбутнє сільського господарства, пропонуючи інноваційні та стійкі рішення проблем, з якими фермери стикаються сьогодні й зустрінуться завтра, – заявив Боб Райтер, керівник відділу досліджень і розробок підрозділу Crop Science компанії «Байєр». – Testing4Ag об’єднає ідеї дослідників-першопрохідців зі знаннями, експертними думками та ресурсами «Байєр» без переходу прав на інтелектуальну власність від учасників до компанії.

Testing4Ag здійснюється в партнерстві з Halo і допоможе вченим дізнатися більше, завдяки тестуванню і прозорим результатам. Представлені сполуки оцінюватимуть за допомогою сучасних біологічних випробувань проти широкого спектру патогенів рослин, видів бур’янів, комах-шкідників та нематод та/або переносників. Результати тестування передаватимуть безпосередньо учасникам, які зможуть вільно використовувати їх у подальших дослідженнях. У рамках подальшого прагнення до відкритих інновацій дослідники та їх установи збережуть всі права на потенційну інтелектуальну власність, створену в рамках програми Testing4Ag.

– Testing4Ag – амбітна програма, тому що розробка засобів захисту рослин, які допоможуть фермерам нагодувати світ в умовах зміни клімату з подальшим зниженням впливу сільського господарства на навколишнє середовище, вже є амбітною метою, – прокоментував Рейчел Рама, керівник відділу малих молекул підрозділу Crop Science компанії «Байєр». – Окремі дослідники, університети, навіть невеликі стартапи можуть допомогти доповнити наше розуміння рішень найбільш важливих проблем, що стоять перед сільським господарством сьогодні. Ми запрошуємо їх взяти участь у Testing4Ag.

Щоб дізнатися більше про Testing4Ag або подати матеріал на розгляд, відвідайте сайт www.Testing4Ag.com. Матеріали на розгляд приймають до 31 березня 2022 року.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram