Компанія BASF сформувала із студентів і випускників профільних аграрних вищих навчальних закладів групу для стажування в реальних умовах сільськогосподарського бізнесу. Завдяки програмі талановита молодь має можливість розпочати кар’єру в одній з провідних світових компаній у сфері захисту рослин, запроваджувати найкращий світовий досвід в Україні та розвивати принципи ефективного ведення агробізнесу.

Так, вже третій рік поспіль BASF продовжує успішний досвід організації програми стажування. Сьогодні до роботи в компанії долучилися 10 найкращих претендентів, які пройшли жорсткий відбір серед понад 100 конкурентів. А географія охоплює ключові аграрні регіони України, серед яких Тернопільська, Хмельницька, Вінницька, Київська, Черкаська, Львівська, Кіровоградська, Миколаївська, Запорізька, Дніпропетровська, Харківська й Полтавська обл.

Стажування триватиме з листопада впродовж 7 місяців, коли учасники працюватимуть безпосередньо з українськими аграріями й надаватимуть кваліфіковані рекомендації та індивідуальні рішення щодо застосування інноваційних препаратів і ефективного захисту посівів. Заради максимального заглиблення у роботу для стажерів організоване додаткове навчання, яке вже добре себе зарекомендувало. Учасники проходять тренінги із застосування ЗЗР, фізіології рослин, технологій вирощування рослин загалом, а також з ефективних комунікацій, розвитку навичок переговорів, презентації тощо. А у щоденній роботі молоді спеціалісти  матимуть підтримку більш досвідчених колег BASF і спиратимуться на досвід міжнародної компанії.

— Глибоко розуміючи потреби аграріїв в Україні, ми піклуємось не тільки про ефективність захисту посівів, але і про те, щоб широкі перспективи сільського господарства ставали реальністю сьогодні і в майбутньому. Тому ми дуже віримо в інтенсивну й довготермінову програму стажування, що допоможе формувати нове покоління професіоналів заради успіху галузі. Це чудово, якщо талановита молодь зможе зробити свій перший вагомий внесок у розвиток ефективного сільського господарства саме з компанією BASF, — підкреслив Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу.

Цьогорічна команда стажерів у компанії BASF

Стажування у компанії BASF створює багато можливостей для початківців — забезпечує гідну оплату та комфортні умови праці протягом усього періоду стажування, зокрема надає службовий автомобіль.

Для вступу на програму стажування кандидати проходять ретельний відбір у декілька етапів, щоб довести свою компетенцію і високий рівень знань, на яких базуватиметься практична робота.