Стартап Indigo Ag Inc. оголосив про те, що йому вдалось залучити 250 мільйонів доларів від інвесторів, на фінансування компанії з випуску мікробних препаратів. Загалом усі інвестиції становлять понад 650 мільйонів доларів. Про це повідомив Bloomberg.com.

Стартап Indigo займається розробкою препаратів, які використовують мікробів для поліпшення сільськогосподарської продукції, що потенційно може скоротити використання синтетичних ЗЗР, добрив і генетично модифікованого насіння.

NB: У квітні Bloomberg повідомив, що «мікробне покриття» для насіння від Indigo підвищило врожайність бавовнику в середньому на 14 % в повномасштабних комерційних випробуваннях в Техасі.

Компанія планує використовувати нове фінансування частково для розширення свого цифрового продукту. Крім використання програмного забезпечення для зв’язку фермерів з клієнтами, цифровий додаток буде поставляти оперативну інформацію самої компанії Indigo, надаючи дані про продуктивність сільськогосподарських культур.
— Причина, по якій ми збираємо дані у фермерів, — це бажання зрозуміти, як працюють наші мікроби, — пояснили представники компанії.

“Бактеріальне” сільське господарство, схоже, дійсно стає модним напрямом. У 2017 році Bayer AG і Ginkgo Bioworks оголосили про інвестування в розмірі 100 мільйонів доларів США для спільного підприємства, що спеціалізується на мікробах для азотних добрив. І Monsanto, у співпраці з Novozymes, вже продає мікробні продукти американським фермерам з планами вийти на європейський ринок.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram