Австралійці винайшли гербіциди у капсулах

Австралійські науковці з Університету Квінсленду заявили, що гербіциди в капсулах найближчим часом можуть здійснити революцію у сільському господарстві. Про це повідомив сайт phys.org.

Вчені зазначили, що застосування заповнених гербіцидами капсул є таким же ефективним, як традиційний спосіб. Водночас капсули значно безпечніші. Гербіциди в капсулах можуть поліпшити боротьбу з бур’янами в сільськогосподарських і екологічних системах, а також захистити працівників від шкідливого впливу при розпилюванні гербіцидів.

Гербіцид у капсулах можна застосовувати у різних умовах по всьому світу. Цей метод на 30% знижує використання гербіцидів без зменшення ефективності. До того ж він допомагає знизити трудоємкість процесу та заощадити час і гроші, розповіла професорка Університету Квінсленду Амелія Лімбонган.

Корисність системи ще й у тому, що вона захищає інші рослини від пошкоджень гербіцидом через випадковий контакт. Цей метод вже тестували на широкому спектрі бур’янів. Дослідники продовжують його випробовувати і розробили мають ряд аналогічних продуктів. Наприклад, гліфосат у капсулі вже продається у сільськогосподарських магазинах в Австралії. Ще три продукти готують до реєстрації.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram