Amazone розширює лінійку причіпних обприскувачів UX і представляє високопродуктивні моделі UX 7601 Super з фактичним об’ємом бака 8000 л і UX 8601 Super з фактичним об’ємом бака 9000 л.

Про це повідомляє пресофіс компанії.

Завдяки постійному вдосконаленню дизайну машин Amazone нові моделі, попри те, що мають бак місткістю до 9000 л і ширину штанги до 42 м, зберігають відмінну маневровість і високу стійкість одновісного обприскувача. З абсолютно новою конструкцією рами нові моделі заповнюють пробіл між найбільшим досі одновісним обприскувачем Amazone 6200 л і тандемним обприскувачем з об’ємом бака 11200 л. Оснащені всіма інноваційними технологіями Amazone для захисту рослин, вони гарантують найвищу точність, дієвість та ефективність.

Максимальний об’єм із максимальною компактністю та продуктивністю

Оновлена рама на обприскувачах UX 7601 Super і UX 8601 Super є суцільною та проходить безпосередньо від осі до нижньої навіски. Завдяки формі рами, яка нахилена вперед, досягається ідеальний розподіл маси обприскувача. Допустимі навантаження як на вісь, так і на опорне, використовуються оптимально.

Центр рівноваги в новій концепції рами розташований дуже глибоко, що гарантує високу стійкість навіть на схилах і поворотах. Одночасно рама забезпечує досить високий кліренс. Опційно обприскувач оснащений нижнім захистом, який запобігає пошкодженню високих посівів. Ще одна перевага: завдяки суцільній рамі, без окремого дишла, нові обприскувачі UX Super мають порівняно низьку власну масу.

Вузька форма бака для розчину, разом з розташованими на рамі зліва і справа баками для чистої води, сприяє безпечному руху, особливо з частково заповненим баком. Ще однією перевагою виготовленого з полімеру бака є поєднання круглої форми і дуже гладких внутрішніх і зовнішніх стінок, що дає змогу легко проводити очищення. Завдяки продуманій геометрії не виникає проблем з очищенням стінок бака.

Нові причіпні обприскувачі Amazone UX 7601 Super і UX 8601 Super гарантують найвищу точність, дієвість та ефективність

Штанга Super-L3 шириною захвату до 42 м зі системою 4-кратного демпфування

До нових обприскувачів UX виробник пропонує штангу Super-L3 зі шириною захвату 39, 40 або 42 м.

Штанга Super-L3 з точками складання 12, 24 і 33 м і опційними редукційними шарнірами на зовнішніх секціях забезпечує більше гнучкості під час роботи зі зменшеною шириною захвату. Одностороннє складання аж до зовнішнього сегмента для об’їзду перешкод також є великою перевагою.

Надміцні й одночасно надлегкі секції штанги в профільній конструкції та шарніри з гідравлічним переднатягненням на крайніх секціях, виготовлених з алюмінію, забезпечують надзвичайно спокійне положення штанги. Крім того, нові варіанти штанги Super-L3 зі шириною захвату від 39 до 42 м серійно оснащені системою активного ведення штанги ContourControl і активного демпфування штанги SwingStop.

Родзинкою конструкції є те, що завдяки почерговому складанню секцій одна в одну, штанга не виступає за межі обприскувача. Це забезпечує компактне положення штанги під час транспортування. Складена штанга Super-L, оснащена ресорами, надійно розташовується на спеціально розроблених упорах, тому в Amazone немає пошкоджень, які зазвичай виникають під час транспортування обприскувача.

Нові моделі UX 7601 і 8601 виробник пропонує також із меншою шириною захвату штанг Super-L2 і Super-L3.

Високопродуктивні насоси без компромісів

Ідеальну продуктивність змішувача попри великий обсяг бака забезпечують два високопродуктивні мембранно-поршневі насоси: насос обприскування – 250 л/хв та насос змішувача – 350 л/хв. Дуже надійні мембранно-поршневі насоси дозволяють зберігати незмінно високу потужність подачі, незалежно від тиску обприскування. Навіть попри високий тиск у системі, продуктивність змішувача і норма внесення залишаються незмінно високими.

Крім того, мембранно-поршневі насоси є самовсмоктувачами, завдяки чому повна циркуляція розчину здійснюється дуже просто і швидко. Це гарантує також швидке та повноцінне очищення. До того ж, нове покоління насосів має великий діаметр поршня, завдяки чому механічне навантаження на мембрани зменшується. Це забезпечує дуже високі терміни експлуатації з мінімальними витратами на технічне обслуговування.

Привід насоса обприскування і насоса змішувача може бути на вибір – гідравлічним або від карданного вала.

Повністю інтегрований в ISOBUS-управління гідравлічний привід насоса автоматично регулює необхідну кількість обертів насоса залежно від режиму експлуатації.

Найвищий комфорт в управлінні через SmartCenter

Разом з колосальною продуктивністю, обидві нові моделі UX Super створюють менше навантаження на механізатора. Адже під захисним ковпаком, з лівого боку машини, розташований центр налаштувань – SmartCenter з усіма елементами управління. Крім того, тут розміщений високопродуктивний промивний бак об’ємом 60 л.

SmartCenter пропонує ідеальне рішення для будь-яких запитів клієнтів: разом зі стандартним пакетом (з повністю ручним регулюванням) виробник пропонує також інтелектуальний, але простий Comfort-пакет з терміналом TwinTerminal 3.0. Це – автоматична зупинка всмоктувального і напірного заповнення, автодинамічне регулювання змішувача залежно від рівня заповнення і дистанційні програми очищення. Максимальну зручність пропонує пакет Comfort plus зі сенсорним терміналом для управління машиною з автоматизованими процесами заповнення і очищення.

Максимальна продуктивність з High Flow +

Для забезпечення дієвої обробки з потрібною нормою витрати з дуже великою шириною захвату і на високих швидкостях, обприскувачі UX 7601 Super і UX 8601 Super можуть бути опційно оснащені системою HighFlow +. Це інтелектуальна система регулювання, що дає змогу використовувати обидва насоси для режиму обприскування, забезпечуючи високу продуктивність змішувача для отримання однорідного розчину. Всі компоненти системи HighFlow + повністю інтегровані в процеси очищення.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram