Amazone пропонує нову ротаційну борону для тракторів потужністю до 240 к.с. Нова модель ротаційної борони Amazone KE 3002-240 шириною захвату 3 м з інноваційною системою Rotamix показує свої сильні сторони в процесі інтенсивного подрібнення ґрунту, особливо у важких умовах. 

Про новинку повідомляє пресслужба компанії.

Система Rotamix компактна, з двома додатковими тримачами зубців

Ротаційна борона KE 3002-240 зі системою Rotamix має 12 тримачів зубців, на які розподіляється навантаження, що виникає під час роботи. Зубці створюють оптимальну дрібногрудковату структуру. Завдяки цьому, нова ротаційна борона на важких ґрунтах показує ідеальні результати і підходить для оптимальної передпосівної підготовки, особливо після оранки.

Дванадцять тримачів зубців дозволяють використовувати шестерні з невеликим діаметром. Компактна конструкція ротаційної борони знижує вплив важеля на трактор, а тому, використовуючи посівний комплекс, причіпну сівалку можна встановити дуже близько до трактора. Завдяки цьому необхідна підйомна сила нижча, ніж на інших ротаційних боронах, що також позитивно впливає на фронтальне баластування.

Система приводу Long-Life-Drive забезпечує довгий термін служби та максимальну плавність ходу. Від пилу, вологості та забруднень захищає подвійна герметизація з касетним і лабіринтовим ущільненням.

Зубці довжиною 290 мм оснащені відомою системою Quick & Safe для інтегрованого захисту від каменів і швидкої заміни без інструментів.

Вищий клас потужності з редуктором DirectDrive

Ядром нової ротаційної борони KE 3002-240 зі системою Rotamix є редуктор DirectDrive, за допомогою якого вищий силовий потік передається безпосередньо на шестерні тримачів зубців. Як і на ротаційних культиваторах KX і KG, відхилення не відбувається, а тому забезпечується дуже хороша передача сили з низьким зносом. Ротаційну борону KE 3002-240 можна використовувати з кількістю обертів ВВП 540/750/1000. За допомогою комплекту змінних коліс можлива адаптація кількості обертів ротора до різних ґрунтових умов і до кількості обертів ВВП трактора.

Система швидкої зчіпки QuickLink

Всю лінійку своєї техніки для активного обробітку ґрунту Amazone поставляє зі системою швидкої зчіпки QuickLink для максимальної гнучкості. За кілька прийомів можна з’єднати нову борону KE 02 за допомогою системи QuickLink з різними сівалками. Борона KE 02 утворює компактний дует з механічною причіпною сівалкою Cataya і пневматичним посівним комплексом Avant 02 із фронтальним бункером. За допомогою посиленого кронштейна підвіски тепер з новою ротаційною бороною можна використовувати пневматичну сівалку Centaya Super. Також можна без інструментів з’єднати нову причіпну сівалку точного висіву Precea-A. Зрозуміло, можлива також комбінація з механічною причіпною сівалкою D9 через систему Huckepack.

Налаштування та інструменти

Новинкою на KE 02 є опційне гідравлічне ведення по глибині. Під час руху з кабіни трактора можна проводити комфортне регулювання ротаційної борони відповідно до умов місцевості й експлуатації. За допомогою шкали забезпечується оптимальний контроль глибини обробітку.

Завдяки висувній нижній тязі, борону KE 02 можна індивідуально налаштувати для роботи з тракторами будь-якого розміру.

Ведення по глибині планувальної балки для вирівнювання ґрунту з високою точністю здійснюється котком, і завдяки інтегрованому запобіжному механізму її можна підняти.

Широкий асортимент котків

Для різних умов місцевості на вибір виробник пропонує котки з різним діаметром для цілеспрямованого зворотного ущільнення. Це різноманіття моделей – від легких трубчастих, резино-клинових котків, які пропонують також зі шинами Matrix, до трапецієподібних кільчастих і зубчастих котків для середніх і важких ґрунтів.

Дванадцять роторів зі зубцями з пасивним кутом роботи KE 3002-240 Rotamix створюють оптимальну дрібногрудковату структуру.

За допомогою редуктора DirectDrive силовий потік передається безпосередньо на шестерні тримачів зубців.

Нова борона KE 3002-240 зі системою Rotamix має 12 тримачів зубів і вирізняється дуже компактною конструкцією.

За кілька прийомів можна з’єднати нову борону KE 3002-240 Rotamix за допомогою системи QuickLink з різними сівалками, наприклад, з новою сівалкою точного висіву Precea 3000-A.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram